Konkurs Hengst Filter – wyniki

12 maja 2021, 13:50

Znamy już wyniki konkursu, którego patronem była firma Hengst Filter. Przedstawiamy listę zwycięzców.

Jak opisaliśmy w publikacji „Który filtr jest lepszy?” czasami bywa, że zmiana w wyglądzie filtra nie ma znaczenia, a czasami dwa identycznie wyglądające filtry nie mogą być stosowane zamiennie, bo mają inne parametry filtracji

Filtracja powietrza dolotowego ma kluczowe znaczenie szczególnie w pojazdach użytkowych, dlatego tak ważne jest by nie wydłużać interwałów serwisowych, stosować wysokiej jakości produkty i dobierać je po numerze VIN i roczniku pojazdu, a nie na podstawie wyglądu.

Pytanie konkursowe brzmiało:
Napisz i uzasadnij – w maksymalnie 3 zdaniach – dlaczego w pojazdach użytkowych tak ważna jest odpowiednia filtracja powietrza dolotowego?

Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi, konkursowe jury, złożone z przedstawicieli redakcji oraz firmy Hengst Filter, wybrało trzy najciekawsze. Ich autorzy otrzymają nagrody.

Nagrody to trzy zestawy gadżetów, a w każdym z nich:

  • Idealna na wiosenne i letnie wieczory, lekka, sportowa, czarna bluza z kapturem marki hi-tec z nadrukami odbijającymi światła reflektorów samochodowych (dostępne rozmiary: M, L, XL, XXL).
  • Idealny na zakupy lub na plażę plecak termiczny o pojemności 16 litrów z odbijającym światła reflektorów samochodowych logo Hengst Filter (wymiary plecaka 43x26x15cm) i dodatkową, zapinaną na zamek kieszenią.

Lista zwycięzców:

  • Krzysztof Skrzypczak
  • Marcin Kęska
  • Kamil Podgórski

Nagrody zostaną wysłane pocztą. Zwycięzcom gratulujemy.

Konkurs trwał od 4 do 10 maja 2021 r.

Zapoznaj się z regulaminem >

Powodzenia!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!