Konkurs Hengst Filter: do wygrania plecak termiczny i bluza z nadrukami odbijającymi światło!

, 3 maja 2021, 23:56

Jak opisaliśmy w publikacji „Który filtr jest lepszy?” czasami bywa, że zmiana w wyglądzie filtra nie ma znaczenia, a czasami dwa identycznie wyglądające filtry nie mogą być stosowane zamiennie, bo mają inne parametry filtracji.

Filtracja powietrza dolotowego ma kluczowe znaczenie szczególnie w pojazdach użytkowych, dlatego tak ważne jest by nie wydłużać interwałów serwisowych, stosować wysokiej jakości produkty i dobierać je po numerze VIN i roczniku pojazdu, a nie na podstawie wyglądu.

Pytanie konkursowe:
Napisz i uzasadnij – w maksymalnie 3 zdaniach – dlaczego w pojazdach użytkowych tak ważna jest odpowiednia filtracja powietrza dolotowego?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@truckfocus.pl

Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię i nazwisko autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi, konkursowe jury, złożone z przedstawicieli redakcji oraz firmy Hengst Filter, wybierze trzy najciekawsze. Ich autorzy otrzymają nagrody.

Do wygrania trzy zestawy gadżetów, a w każdym z nich:

  • Idealna na wiosenne i letnie wieczory, lekka, sportowa, czarna bluza z kapturem marki hi-tec z nadrukami odbijającymi światła reflektorów samochodowych (dostępne rozmiary: M, L, XL, XXL).
  • Idealny na zakupy lub na plażę plecak termiczny o pojemności 16 litrów z odbijającym światła reflektorów samochodowych logo Hengst Filter (wymiary plecaka 43x26x15cm) i dodatkową, zapinaną na zamek kieszenią.

Konkurs trwa od 4 do 10 maja 2021 r. Wyniki zostaną opublikowane w środę, 12 maja 2021 r., a nagrody wysłane niezwłocznie po otrzymaniu adresu i rozmiarów bluz.

Zapoznaj się z regulaminem >

Powodzenia!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!