Nowe zestawy słuchawkowe Garmin dla kierowców pojazdów ciężarowych

, 13 czerwca 2022, 12:22

Dēzl Headset 100 to klasyczna konstrukcja z jedną słuchawką, a dēzl Headset 200 to nowoczesne urządzenie 2 w 1, które umożliwia szybką konwersję na słuchawki stereofoniczne podczas postoju.

Garmin zaprezentował nową serię dēzlä Headset 100/200 – zestawów słuchawkowych dla kierowców pojazdów ciężarowych. Zarówno podczas pracy, jak i postoju, kierowcy mogą korzystać z bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, które zapewniają czysty dźwięk i technologię aktywnej redukcji szumów (ANC). Zastosowano ją zarówno w regulowanym mikrofonie na wysięgniku, jak i w słuchawkach w celu poprawy jakości rozmów telefonicznych i odtwarzania dźwięku. Uniwersalna konstrukcja dēzl Headset 200 umożliwia przekształcenie go w czasie postoju z zestawu słuchawkowego z jedną słuchawką w pełne słuchawki stereo, zapewniając odpowiednią jakość dźwięku. Długi czas pracy baterii pozwala kierowcom na nawet 50 godzin ciągłych rozmów przez Bluetooth, co bez wątpienia ułatwi długie dni i noce w trasie.

– Wprowadzając do oferty nowe zestawy słuchawkowe dēzl Headset, marka Garmin kontynuuje swoje zaangażowanie w dostarczanie kierowcom specjalnie zaprojektowanych narzędzi, które ułatwiają życie w drodze. Niezależnie od poziomu hałasu w kabinie, kierowca może założyć zestaw słuchawkowy i cieszyć się wyraźnym dźwiękiem wysokiej jakości, a także czasem pracy baterii wynoszącym do 50 godzin. – mówi Dan Bartel, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej w firmie Garmin.

Integracja serii dēzl

Jako część serii urządzeń Garmin dēzl, zestawy słuchawkowe bezproblemowo integrują się z nawigacjami satelitarnymi Garmin dēzl LGV (sprzedawanymi oddzielnie). Naciśnięcie przycisku aktywuje sterowanie w trybie głośnomówiącym i od razu integruje komunikaty nawigacyjne ze strumieniem audio zestawu słuchawkowego. Dodatkowo, kierowcy pojazdów ciężarowych mogą wypowiadać polecenia głosowe do mikrofonu na wysięgniku, aby obsługiwać nawigację dēzl LGV.

Nową serię dēzl Headset 100/200 charakteryzują następujące cechy:

  • Miękkie wnętrze nauszników z pianki memory foam i regulowany mikrofon na wysięgniku
  • Wytrzymała konstrukcja
  • Technologia Bluetooth umożliwia łatwe parowanie zestawu słuchawkowego z kompatybilnym smartfonem i prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk
  • Dołączony haczyk do przechowywania umożliwia zawieszenie zestawu słuchawkowego w kabinie. Użytkownicy zestawu dēzl Headset 200 w czasie pracy mogą łatwo schować drugą słuchawkę w środkowej przegródce etui do przechowywania

Nowy zestaw słuchawkowy dēzl Headset 100 dostępny będzie od czerwca w sugerowanej cenie detalicznej 299.99€, a dēzl Headset 200 – 399.99€.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kierowca, 14 czerwca 2022, 9:05 0 0

Założy taki słuchawki i nie będzie słyszał karetki i tego co się dzieje wokół.

Odpowiedz