IVECO S‑WAY na paradzie z okazji Platynowego Jubileuszu Jej Królewskiej Mości

, 20 czerwca 2022, 9:33

Firma IVECO, we współpracy ze specjalistycznym przewoźnikiem KB Event, miała zaszczyt obsługiwać paradę zorganizowaną w Londynie z okazji Platynowego Jubileuszu Jej Królewskiej Mości.

 

Trzy ciągniki siodłowe IVECO S‑WAY w trakcie parady holowały mobilne platformy. Dwa z tych pojazdów były wyposażone w silniki zasilane sprężonym gazem ziemnym (CNG), przyczyniając się do wzmocnienia akcentu zrównoważonego rozwoju w trakcie parady.

Dwa IVECO S‑WAY z napędem CNG zostały sprzężone z platformami ‘70s Northern Soul Trailer oraz Platinum Pals z postaciami z bajek i kreskówek dla dzieci, takich jak Listonosz Pat, Sooty i Sweep, Bill i Ben, Bagpuss, Miś Paddington, Danger Mouse oraz Wallace i Gromit. Trzeci ciągnik IVECO S-WAY holował platformę ‘80s Breakdance.

Parada z okazji Platynowego Jubileuszu obejmowała międzynarodowe pokazy sztuki ulicznej  z elementami teatralnymi, muzycznymi, cyrkowymi, karnawałowymi i kostiumowymi. Wydarzenie zorganizowano na cześć królowej Elżbiety II, w podziękowaniu za Jej szacunek dla przyrody oraz pracę na rzecz Brytyjskiej Wspólnoty Narodów.

– KB Event jest liderem w stosowaniu zrównoważonych rozwiązań na paradach i wydarzeniach. Obecnie wiele kontraktów realizujemy z wykorzystaniem biopaliw opartych na uwodornionych olejach roślinnych (HVO), z wykluczeniem oleju palmowego. Stale badamy także nowe alternatywy, które pojawiają się na rynku. Pojazdy IVECO S‑WAY w znaczącym stopniu pomogły nam w zorganizowaniu parady z okazji Platynowego Jubileuszu w sposób przyjazny dla środowiska – powiedział Richard Burnett, dyrektor zarządzający KB Events.

Pojazdy IVECO S‑WAY Natural Gas (z napędem na skroplony lub sprężony gaz ziemny) są liderem technologii alternatywnych paliw w segmencie pojazdów ciężkich. To sprawdzona i gotowa do wdrożenia metoda znacznego obniżenia emisji we flotach dzięki stosowaniu sprężonego lub skroplonego biometanu. Paliwo to jest przyjazne dla środowiska nie tylko dlatego, że pozwala ograniczyć bilans emisji CO2 nawet o 95%, ale także z uwagi na fakt, że napędzane nim pojazdy emitują do 50% mniej hałasu w porównaniu z ich odpowiednikami zużywającymi olej napędowy, oferując kierowcy znakomite wrażenia z jazdy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!