Truckers Life i Garmin promują aktywny styl życia wśród kierowców

27 października 2022, 12:21

Od 4 listopada na terenie 24-Total Autohof Wörrstadt kierowcy zawodowi i kierowczynie  mogą ćwiczyć na zewnętrznej siłowni sponsorowanej przez firmę Garmin. Plenerowa siłownia została zaprojektowana przez Fundację Truckers Life, jej celem jest wsparcie zdrowego stylu życia wśród kierowców zawodowych.

Truckers Gym to flagowy projekt fundacji Truckers Life, który zakłada budowę bezpłatnych siłowni na świeżym powietrzu na największych parkingach w Europie. Otwarcie Truckers Gym jest kolejnym elementem oferty firmy Garmin skierowanej do kierowców ciężarówek: oprócz specjalnej nawigacji satelitarnej do ciężarówek, kamer samochodowych oraz zestawu słuchawkowego dla kierowców ciężarówek, obejmuje ona dodatkowo smartwatch Instinct 2 dēzl Edition. Został on zaprojektowany specjalnie z myślą o wymaganiach i codziennym stylu pracy kierowców ciężarówek. Ostatnio został dodatkowo uzupełniony o nowe treningi skierowane do kierowców i opracowane przez fundację Truckers Life. Siłownia zewnętrzna Truckers Gym w 24-Total Autohof Wörrstadt to 111. obiekt  otwarty przez wspomnianą organizację non-profit Truckers Life Foundation w Europie.

Otwarcie 24-Total Autohof Wörrstadt

Nowa siłownia zewnętrzna na świeżym powietrzu dla kierowców zostanie otwarta 4 listopada 2022 roku na terenie 24-Total Autohof Wörrstadt. Dostępna bezpłatnie i całodobowo zaprasza do treningu na szerokiej gamie urządzeń fitness. Obiekt jest odpowiedni dla miłośników ćwiczeń na wszystkich poziomach sprawności i ma za zadanie wspierać  w utrzymaniu zrównoważonego i zdrowego stylu życia. Dodatkowo w zegarku Instinct 2 dēzl Edition kierowcy mogą znaleźć specjalne treningi opracowane przez Truckers Life Foundation. Wszystkie te ćwiczenia zostały zaprojektowane tak, aby pomóc truckerom choć na chwilę poćwiczyć podczas ich przerw i umożliwić pozostanie im aktywnym w codziennej pracy.

Podczas imprezy inauguracyjnej w godzinach od 15.00 do 18.00 wszyscy uczestnicy będą mogli wypróbować nowy sprzęt fitness, przetestować ofertę produktów firmy Garmin dla kierowców zawodowych i wziąć udział w loterii z wspaniałymi nagrodami, w tym również  smartwatch Instinct 2 dēzl Edition.

– Bardzo cieszymy się z otwarcia kolejnego obiektu Truckers Gym i z przyjemnością kontynuujemy wsparcie zdrowia wśród kierowców ciężarówek – powiedział Thiemo Weinschenk, Head of Automotive Product Management EMEA w firmie Garmin.

– Cieszę się, że sieć siłowni dla kierowców ciężarówek się rozrasta  i pomaga w zwiększeniu dobrego samopoczucia kierowców ciężarówek. Siłownia zewnętrzna w połączeniu z urządzeniem Instinct 2 dēzl Edition wspiera zdrowszy i bardziej aktywny styl życia w pracy. Jak wiemy w tej pracy przebywasz przez wiele godzin głównie w pozycji siedzącej – powiedział Marc Rohde, ekspert ds. fitnessu kierowców zawodowych i ambasador marki Garmin.

– Fundacja Truckers Life jest dumna, że ma po swojej stronie firmę Garmin jako sponsora – mówi Paulina Rudnicka, project manager w Fundacji Truckers Life. – Wierzymy, że zdrowi kierowcy to bezpieczni kierowcy. Dlatego od 9 lat wspieramy tę grupę zawodową w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia.

– Cieszymy się, że możemy wzmocnić naszą dobrą współpracę z Fundacją Truckers Life, dodając kolejny park fitness na świeżym powietrzu przy naszym nowym obiekcie Total 24 Autohof  w Wörrstadt. Zdajemy sobie sprawę, jak ważni są profesjonalni kierowcy, dlatego chcemy zaoferować wysoką jakość pobytu na naszych parkingach. Obejmuje to również możliwość ćwiczenia, aby później mogli kontynuować podróż, wypoczęci i w dobrej kondycji. – stwierdza 24 Total Autohof Wörrstadt.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!