Nowe funkcje dla kierowców ciężarówek w urządzeniach TomTom

31 maja 2023, 12:21

Znana marka TomTom rozwija technologię aby dopasować się do oczekiwań klientów. W ofercie tej marki pojawią się nowe urządzenia obsługujące najnowsze technologie.

Nowe urządzenia nawigacyjne TomTom

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, jeszcze w tym roku wprowadzi na rynek nowy TomTom GO Expert Plus – urządzenie nawigacyjne zaprojektowane specjalnie dla kierowców ciężarówek i dużych pojazdów. Oferuje ono wiele funkcji zwiększających bezpieczeństwo, wydajność i komfort.

TomTom dostarcza specjalistyczne rozwiązania do wyznaczania tras dla ciężarówek dzięki GO Expert, jednemu z najlepiej sprzedających się osobistych urządzeń nawigacyjnych (PND) dla kierowców ciężarówek. GO Expert Plus jest ulepszoną wersją zaprojektowaną z myślą o potrzebach profesjonalnych kierowców.

Funkcje dostosowane do kierowców ciężarówek

Do 2025 r. w Europie ma zostać wyznaczonych 500 stref niskiej emisji (LEZ). Dostosowanie się do lokalnych przepisów będzie stanowić wyzwanie dla wielu profesjonalnych kierowców, zwłaszcza podczas podróży zagranicznych. GO Expert Plus zintegruje strefy LEZ ze swoimi mapami i trasami, umożliwiając kierowcom jazdę we właściwych strefach w oparciu o charakterystykę ich ciężarówki.

Kierowcy ciężarówek będą również mogli skonfigurować wiele profili pojazdów i zapisywać ich charakterystyki, co ułatwi przełączanie się między nimi i wyznaczanie najbardziej odpowiednich tras w oparciu o specyfikację każdego pojazdu.

Czy są Państwo zainteresowani prezentacją wszystkich nowych funkcji oferowanych przez nowy GO Expert Plus?

Dołącz do nas na Targach Rozwiązań Transportowych 4Poland organizowanych przez Volvo Trucks 2 czerwca!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!