MOYA otwiera kolejną stację paliw w województwie lubelskim

21 lutego 2024, 11:59

Anwim – właściciel sieci stacji paliw MOYA, nie zwalnia tempa rozwoju. W położonej w województwie lubelskim miejscowości Krasnystaw został otwarty kolejny punkt w niebiesko-czerwonych barwach. Stacja oferuje każdy rodzaj paliwa i czynna jest całą dobę. Jest to obiekt obsługowy ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA.

MOYA to od kilku lat rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Właściciel marki, firma Anwim zapowiada, że co roku na mapie Polski pojawi się ok. 50 nowych punktów w niebiesko-czerwonych barwach.

Są to stacje obsługowe, jak również stacje automatyczne oraz punkty samoobsługowe MOYA Express. Anwim inwestuje zarówno we własne obiekty, jak i rozwija współpracę partnerską. W Krasnymstawie pod brandem MOYA pojawiła się kolejna stacja franczyzowa ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA.

Nowa stacja położona jest przy drodze krajowej nr 17 na trasie Zamość-Lublin, tuż obok dużego centrum handlowego Galeria Krasnystaw. Wjazd możliwy jest z obu kierunków. Dobra lokalizacja pozwala na obsługę ruchu lokalnego, miejskiego oraz tranzytowego. Punkt oferuje paliwo 95, 98, ON i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Sklep posiada szeroką ofertę od artykułów pierwszej potrzeby po asortyment motoryzacyjny.

Obiekt jest przystosowany do obsługi pojazdów ciężarowych. Zadbano o podjazd dla TIR, szybki wlew diesla oraz dystrybutor z płynem AdBlue. Na stacji znajduje się kompresor i odkurzacz. Stacja działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!