Stacja paliw MOYA otwiera kolejny obiekt na mapie Polski

10 maja 2024, 8:34

Kolejna stacja paliw sieci MOYA miała swoje otwarcie. Tym razem w województwie podkarpackim.

Położenie nowej stacji paliw

W miejscowości Zbydniów w województwie podkarpackim została dziś otwarta nowa stacja paliw MOYA. Punkt w charakterystycznych niebiesko-czerwonych barwach to stacja franczyzowa, która oferuje paliwo, klimatyczny punkt gastronomiczny Caffe MOYA z napojami i przekąskami oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Obiekt jest przystosowany do obsługi pojazdów ciężarowych.

MOYA to najszybciej rosnąca sieć stacji paliw w Polsce, w której działa już 465 punktów. Niebiesko-czerwone obiekty są obecne we wszystkich województwach, przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych, w miastach oraz mniejszych miejscowościach. Nowa stacja paliw MOYA w Zbydniowie jest dogodnie położona przy drodze krajowej nr 77, na trasie Sandomierz – Przemyśl.

Oferta dostępna na stacji

Punkt oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz ON MOYA Power i LPG. Klienci mają również do dyspozycji dobrze wyposażony sklep wielobranżowy z punktem lotto oraz Caffe MOYA. W ofercie gastronomicznej Caffe MOYA znajdują się różne rodzaje kaw, a także przekąski, w tym hot-dogi.

Stacja paliw MOYA w Zbydniowie akceptuje różne formy płatności, zapewniając klientom wygodę i elastyczność. Można płacić kartą, gotówką, Blikiem, a także korzystać z cashbacku. Na stacji znajduje się ręczna myjnia samochodowa i odkurzacz, a także punkt LOTTO. Dla kierowców TIR przygotowano specjalne udogodnienia, takie jak parking, podjazd, szybki wlew diesla oraz dystrybutory z płynem AdBlue. Z okazji otwarcia, na klientów czekają promocje, w tym zniżki na paliwo 30 gr/l.

Stacja czynna jest codziennie od 5:00 do 23:00.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!