Renault przekazuje pierwsze egzemplarze modelu T

, 20 grudnia 2013, 12:19

Renault rozpoczyna dostawy pojazdów ze swojej nowej gamy do klientów w Europie. We Francji pierwsze cztery egzemplarze Renault Trucks T – High Sleeper Cab – trafiły do firmy STAF. Są wyposażone w kabinę z płaską podłogą i napędzane silnikiem DTI13 Euro 6 o mocy 520 KM.

Dostarczone pojazdy wyposażono w pełny zestaw najnowszych opcji wyposażenia. Uroczystego przekazania kluczyków do nowych pojazdów dokonali prezes Renault Trucks Bruno Blin i dyrektor zarządzający Renault Trucks France Marc Martinez. Ceremonia odbyła się na stoisku Renault Trucks podczas na wystawy Solutrans.

– „Renault Trucks T spełnia wymagania transportu chłodniczego w handlu detalicznym, szczególnie pod względem niezawodności” – komentuje Kara Mendjel – „Kolejną zaletą jest wyjątkowo przestronna kabina, która zapewni moim kierowcom optymalne warunki pracy.” – dodaje.

STAF jest rodzinną firmą założoną w 1969 r., specjalizującą się w chłodniczym transporcie żywności do supermarketów. Zatrudnia ponad 520 pracowników i posiada flotę ponad 450 samochodów, z czego większość stanowią pojazdy ciężarowe Renault Trucks.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!