Teleroute oraz interLAN ogłaszają współpracę

28 stycznia 2014, 16:23

Giełda Transportowa Teleroute i interLAN, producent systemów informatycznych dla branży TSL, rozpoczęły współpracę. Dla użytkowników obu rozwiązań, oznacza to koniec podwójnego wpisywania danych dotyczących zleceń przyjętych do realizacji. To pierwsze tego typu partnerstwo na rynku polskim.

Od grudnia 2013 r. każdy spedytor wprowadzając zlecenie do systemu interLAN SPEED, ma możliwość skorzystania z automatycznego eksportu danych bezpośrednio na platformę Teleroute.

– „Podjęcie współpracy z giełdą ładunków stanowi kolejny, ważny krok w naszych dążeniach do maksymalizacji korzyści dla użytkowników naszych rozwiązań, polegających m.in. na optymalizacji i usprawnieniu pracy. To dla nich tworzony jest system SPEED” – podkreśla Patryk Grzelak, dyrektor zarządzający interLAN.

– „System SPEED  daje naszym klientom dostęp do dodatkowych zleceń transportowych oraz nowych partnerów biznesowych. W związku z rozpoczęciem współpracy z firmą interLAN, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla nowych klientów Teleroute.” – dodał Govert Versluis z firmy Teleroute.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!