Serwisy ciężarowe walczą o pieniądze

7 kwietnia 2014, 16:07

W tych zawodach chodzi o potwierdzenie swojej zawodowej pozycji na rynku serwisów pojazdów ciężarowych. Mechanicy, chcący stanąć w konkursowe szranki mogli zgłosić swój udział do końca marca 2014 r.

Inter Cars SA szuka najlepszych w branży mechaników samochodów ciężarowych. W tym celu ogłoszono konkurs wiedzy technicznej Master Mechanic – ciężarowe, do którego mogli przystąpić ci, którzy wykupili choć jedno szkolenie dotyczące aut ciężarowych organizowanych przez spółkę. Zakończyło się oficjalne przyjmowanie zgłoszeń. Organizatorzy zapewniają jednak, że jeszcze przez pewien czas wszyscy, którzy wyślą swoje zgłoszenie przez stronę www.szkolenia.intercars.com.pl, będą mogli wziąć w nim udział.

Pierwszy, kwalifikacyjny etap konkursu będzie polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy teoretycznej. Jego wyniki zadecydują o tym, kto przejdzie do finału. Już dziś wiadomo, że kwalifikacje odbędą się 26 kwietnia w trzech lokalizacjach na terenie Polski.  Ich miejsca zostaną ogłoszone na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl. Finał polegający również na rozwiązywaniu testów z wiedzy teoretycznej, odbędzie się w okolicach Warszawy pod koniec maja. Zwycięzcami konkursu zostaną mechanicy, którzy zdobędą jak największą liczbę punktów w testach.

Do udziału w konkursie Master Mechanic – auta ciężarowe zachęcają nagrody finansowe.

  • I miejsce – za zdobycie pierwszego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 2000 zł, a właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony 5000 zł (w postaci bonów zakupowych w sieci Inter Cars SA).
  • II miejsce – za zajęcie drugiego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 1600 zł, a właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony 4000 zł (w postaci bonów zakupowych w sieci Inter Cars SA).
  • III miejsce – za zajęcie trzeciego miejsca mechanik otrzyma nagrodę o wartości 1200 zł, a właściciel warsztatu, w którym jest zatrudniony 3000 zł (w postaci bonów zakupowych w sieci Inter Cars SA).
     

Właściciel warsztatu, który jest klientem Inter Cars SA może zgłosić do konkursu tylko jedną osobę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!