Bridgestone i Torus na targach Autostrada-Polska

19 maja 2014, 10:17

Podczas targów Autostrada-Polska swoją ofertę zaprezentował Torus – polska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży opon przemysłowych i wielkogabarytowych. Przedstawiała ona szeroką ofertę produktów Bridgestone.

Od początku istnienia Torus prowadzi dystrybucję i serwis opon przemysłowych. Zaufanie klientów wypracował przede wszystkim ofertą opartą na wysokiej jakości oponach oraz ich profesjonalnej obsłudze. Fakt ten potwierdza wieloletnia owocna współpraca z firmą Bridgestone.

Prezentowane podczas tegorocznych targów modele opon wielkogabarytowych, między innymi VJT (V-Steel J-Traction), oferują doskonałe walory użytkowe bez uszczerbku dla komfortu jazdy w ciężkich warunkach budowlanych. Ich specjalna konstrukcja tłumiąca wibracje i zapewniająca wysoką przyczepność i odporność na rozcięcia, czynią Bridgestone liderem w segmencie opon OTR do maszyn budowlanych.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska jest już dwudziestą odsłoną tej imprezy. To największe wydarzenie targowe sektora drogowego w Polsce i jednocześnie jedno z najbardziej renomowanych w Europie, każdego roku gromadzi setki wystawców, prezentujących sprzęt budowlany i maszyny do budowy dróg.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!