Wolters Kluwer Transport Services i Cargo.LT wymienią ładunki na strategicznych trasach

20 stycznia 2015, 11:39

Wolters Kluwer Transport Services i Cargo.LT, największa litewska giełda ofert transportowych działająca w krajach bałtyckich, ogłosiły, że zacieśniają współpracę między giełdami: Teleroute, BursaTransport, 123Cargo i Cargo.LT.

Obie firmy uzgodniły, że zaczną wymieniać ładunki na wybranych strategicznych trasach od połowy stycznia 2015 roku. Na takiej współpracy skorzystają klienci, a ponadto umożliwi ona połączenie rynku transportowego Europy Zachodniej i Południowej z Europą Środkowo-Wschodnią.

Na wybranych strategicznych trasach obie firmy zaczną wymieniać ładunki, na czym skorzystają ich klienci. Najważniejsze trasy objęte współpracą wiodą do Europy Wschodniej, do krajów bałtyckich oraz przez teren Niemiec. Dodanie ich do oferty obu firm jest zgodne z misją każdej z nich i dążeniem do polepszenia połączeń między różnymi rynkami transportowymi w Europie.

Dzięki dzieleniu ładunków firmy Wolters Kluwer Transport Services i Cargo.LT mogą zwiększyć zasięg świadczonych przez nie usług (Cargo.LT – w regionie krajów bałtyckich, a WKTS – w Europie Środkowej i Zachodniej). Najważniejsze korzyści dla klientów to:

  • Dostęp do większej liczby ofert ładunku na dotychczasowych rynkach bez konieczności podniesienia cen
  • Szersza gama przewoźników
  • Szybszy czas odpowiedzi
  • Lepsze połączenia między Europą Zachodnią, Północną, Środkową i Wschodnią
  • Więcej dostarczonych ładunków
  • Zwiększone bezpieczeństwo i ochrona
     

Dzięki wymianie ładunków i udostępnianiu istotnych informacji więcej ładunków w całej Europie będzie dostarczanych bezpiecznie i na czas, co zwiększy zaufanie klientów w branży transportowej.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!