Krajowy Finał Scania Top Team rozstrzygnięty

21 stycznia 2015, 11:24

17 stycznia w serwisie Scania w Nadarzynie został rozegrany dziewiąty krajowy finał konkursu dla pracowników serwisów – Scania Top Team. Podczas tegorocznej edycji konkursu swoje kwalifikacje zaprezentowało 8 000 mechaników i pracowników Biura Obsługi Klientów z 62 krajów świata. Łącząc wiedzę i umiejętność pracy w zespole, gromadzą punkty by sięgnąć po nagrodę główną – 50 000 euro.

Tradycja konkursu Top Team sięga lat 80. ubiegłego wieku. W Polsce jest on organizowany od 14 lat. W 2005 roku zespół z serwisu Scania w Nadarzynie zajął II miejsce podczas Finału Międzynarodowego w Stambule, zaś w roku 2007 zwycięzcami finału światowego zostali polscy mechanicy z serwisu Scania we Włocławku. Do tegorocznego finału zakwalifikowały się zespoły z serwisów Scania we Wrocławiu, Włocławku, Krakowie, Gliwicach oraz Szczecinie.

Najwyższe miejsce na podium w tegorocznym finale zajął zespół z serwisu Scania Polska Szczecin. Miejsce drugie zespół Scania Polska Kraków zaś trzecie, zespół Scania Polska Gliwice. Zwycięzca Finału krajowego będzie reprezentował Polskę w Finale regionalnym, który odbędzie się w marcu w Bratysławie. Kolejnym etapem w walce o tytuł najlepszego zespołu serwisowego Scania Top Team będzie udział w Finale Światowym w Södertälje.

– „Poprzez organizacje konkursu podnosimy kompetencje naszych pracowników, dla których udział w konkurencjach Top Team to doskonała okazja do szlifowania umiejętności i poszerzania wiedzy. Scania Top Team to również pouczająca lekcja współpracy i współzawodnictwa” – mówi Piotr Piskorek, Kierownik Scania Academy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!