Pełna oferta olejów Total i Elf w Inter Cars

2 lutego 2015, 15:41

Firmy Inter Cars i Total Polska sp. z o.o. podjęły bezpośrednią współpracę w zakresie sprzedaży produktów olejowych marek Total i Elf. Owocem tej inicjatywy jest dostęp klientów Inter Cars do pełnej oferty produktów olejowych marek Total i Elf do pojazdów osobowych i ciężarowych.

Sygnatariuszami umowy byli Robert Kierzek, Prezes Zarządu Inter Cars SA oraz Thibaud de Lisle – Dyrektor Generalny Total Polska Sp. z o.o.  Przekazanie dokumentu nastąpiło podczas spotkania na terenie rozlewni olejów w Nowym Dworze Mazowieckim, należącej do Total Polska.

– „W ofercie Inter Cars od dawna były dostępne oleje obu marek. Dzięki bezpośredniej współpracy z Total Polska sp. z o.o., nasi klienci będą mogli skorzystać z wielu promocji i brać udział w różnych akcjach marketingowych” – mówi Piotr Remiszewski, kierownik działu środki smarne Inter Cars SA.

Celem podpisania umowy jest rozwój sprzedaży olejów Total i Elf w sieci firmy Inter Cars SA, prowadzenie wspólnych działań marketingowych, mających na celu wzrost świadomości marki wśród klientów.

W spotkaniu, które odbyło się 14 listopada 2014 r. uczestniczyli ze strony Inter Cars SA – Robert Kierzek, Mariusz Mroczek, Piotr Remiszewski i Krzysztof Kwiatek. Ze strony Total Polska uczestniczyli: Thibaud de Lisle, Jacek Szeląg, Rafał Gali, Robert Sadowski i Mariusz Kilan.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!