Wtransnet wprowadza aplikację mobilną do szukania ładunków

7 maja 2015, 8:00

Wtransnet Cargo to aplikacja mobilna, która pozwala na zgłaszanie pojazdów i wyszukiwanie ładunków w całej Europie w oparciu o geolokalizację i ze wszystkimi opcjami dostępnymi na platformie web.

Utworzona z myślą o codziennych potrzebach przewoźników, Wtransnet Cargo pozwala w kilku prostych krokach na wprowadzenie ofert wolnych pojazdów jak i wyświetla natychmiast informację o dostępnych, zbieżnych z wprowadzoną ofertą ładunkach. Wystarczy jedynie wprowadzić początek i koniec trasy.

Poprzez opcję „Powrót do domu”, system lokalizuje pojazd i wyświetla ładunki w tym rejonie w czasie rzeczywistym. Poza tym, system również wysyła powiadomienia, kiedy na giełdzie pojawi się nowa oferta ładunku odpowiadająca kryteriom wyszukiwania.

Wtransnet Cargo umożliwia natychmiastowe ubezpieczanie faktur za wykonany transport, dostępne również przez klasyczna stronę internetową Wtransnet, będąc jedyną na rynku giełdą ładunków oferującą  tego typu usługę.

Aplikacja mobilna to także dostęp do WFinder 2.0, bogato rozbudowanej wyszukiwarki firm zrzeszonych w Wtransnet. Podsumowując, skupia w smartfonie lub tablecie wszystkie funkcje Giełdy Ładunków Wtransnet.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!