Jeszcze inteligentniejszy system zbieżności Wtransnet

, 22 maja 2015, 16:17

Do tej pory użytkownicy Wtransnet korzystali z unikalnego systemu zbieżności, który kalkulował i łączył w czasie rzeczywistym dostępne na giełdzie oferty ładunków i pojazdów. Ta automatyzacja ułatwiała proces znalezienia ładunku czy pojazdu, ponieważ nie było koniecznym przeprowadzanie wyszukiwania. System sam wyświetlał gotowe rezultaty zbieżnych ofert na postawie kryteriów wprowadzonych przez użytkownika w opublikowanej przez niego ofercie.

Wtransnet opracował bardziej zaawansowany inteligentny system. Jest on w stanie przewidzieć potrzeby użytkownika w oparciu o jego działania w systemie jaki i dane, które udostępnił w profilu swojej firmy.

W ten sposób, niezależnie od zgłoszenia pojazdu czy ładunku, system jest w stanie zasugerować automatycznie użytkownikowi ładunki, pojazdy i kontakty, zawsze odpowiadające jego potrzebom i w celu zwiększania jego możliwości biznesowych.

Ta ulepszona wersja potwierdza intencje Wtransnet do utwierdzania się na rynku nie tylko jako najbardziej bezpieczna giełda ładunków, ale jako referencja w dziedzinie rozwoju technologicznego, gdzie inwestycje w R+D jest jednym z kluczowych punktów rozwoju strategicznego firmy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!