Denckermann – Regionalny kierownik sprzedaży

9 listopada 2016, 9:52 Oferta może być już nieaktualna

Firma DENCKERMANN jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości części samochodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, czyni z nas partnera godnego zaufania. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regionalny kierownik sprzedaży

Region: województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie

Obowiązki

  • utrzymywanie i nawiązywanie relacji z klientami strategicznymi
  • monitorowanie i analiza lokalnego rynku oraz działań konkurencji
  • dokonywanie analiz i prognoz sprzedaży
  • aktywne promowanie marki i organizowanie akcji marketingowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie min średnie
  • znajomość branży motoryzacyjnej i rynku lokalnego
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysokie zdolności interpersonalne i analityczne
  • znajomość komunikatywna języka angielskiego
  • dobra znajomość programu Excel

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

Chętnych prosimy o przesłanie CV z tytułem maila PRZEDSTAWICIEL na adres:
rekrutacja@denckermann.pl

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).