Polvik – Mechanik pojazdów ciężarowych i naczep

10 maja 2017, 16:10 Oferta może być już nieaktualna

Polvik Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) we współpracy z duńską firmą Plusvikar.dk z główną siedzibą w Danii. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie Państw Skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji oraz Danii. Nasi Klienci korzystają z naszej pomocy w zakresie: rekrutacji i selekcji pracowników, doradztwa w zakresie HR i wsparcia rozwoju pracowników, szkoleń personalnych.

Jeśli szukasz dobrej pracy lub pracownika zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy służą informacją, pomocą oraz wsparciem.

Mechanik pojazdów ciężarowych i naczep

Norwegia, Anglia, Dania, Finlandia, Szwecja, Niemcy

Opis stanowiska:

Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku  serwisant – mechanik naczep w warsztatach naprawczych samochodów ciężarowych w Skandynawii (Norwegia, Anglia, Dania, Finlandia, Szwecja oraz Niemcy). Oferujemy pracę  w dobrych serwisach samochodowych w takich miejscowościach jak: Helsingborg, Goteborg, Malmo, Greve, okolice Kopenhagi, Hirtshals, Horsens.

Obowiązki:

  • Konserwacja oraz renowacja samochodów ciężarowych i naczep naprawa ciężarówek  pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatycznym,
  • Naprawa i wymiana klocków hamulcowych, diagnoza i sprawdzanie naczep i  samochodów ciężarowych, naprawa i wymiana żarówek – prosta elektryka,
  • Serwisowanie i przygotowywanie naczep i ciężarówek do trasy – naprawa i diagnoza zawieszenia, szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych etc.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – konieczne,
  • Doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych oraz naczep i przyczep lub podobne,
  • Prawo jazdy B (mile widziane C oraz E),
  • Mile widziana umiejętność spawania oraz malowania,
  • Doświadczenie w pneumatyce,
  • Gotowość do szybkiego wyjazdu​.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (duńską) lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej,
  • Zapewnione zakwaterowanie,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus możliwości podwyżek,
  • Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, praca na czas nieokreślony,
  • Około 40h pracy/tygodniowo oraz możliwość nadgodzin,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy,
  • Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Ponadto :

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z  konsultantem top@polvik.com lub zadzwoń +48 790 264 555.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.