SBA Euro – Blacharz Samochodowy

14 lutego 2017, 12:53 Oferta może być już nieaktualna

Dla naszego klienta – lidera w branży motoryzacyjnej prowadzimy rekrutację pracowników z doświadczeniem w wykonywaniu napraw karoserii samochodowych i przygotowania do malowania na stanowisko:

Blacharz Samochodowy
Praca na terenie całej Holandii.

Opis stanowiska:

  • Sprawdzenie stopnia wyniszczenia karoserii i odnawiania jej powierzchni
  • Naprawa i wymiana uszkodzonych części karoserii
  • Prace spawalnicze
  • Przygotowanie powierzchni karoserii do malowania i malowanie właściwe
    Wymiana okien samochodu

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego (również techniczne słownictwo)
  • Niezawodność, dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole, rzetelność, terminowość
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin zgodnie z warunkami holenderskimi
  • Zarobki pomiędzy 11-14 euro brutto / godzinę w zależności od doświadczenia i stanowiska
  • Możliwość pracy w nadgodzinach w zależności od potrzeb klienta
  • Wynagrodzenia wypłacane raz w tygodniu przelewem bankowym
  • Wsparcie administracyjne w języku ojczystym pracownika
  • Zakwaterowanie oraz transport z miejsca zamieszkania do pracy

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane tą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
praca@sbaeuro.pl
z adnotacją „blacharz malarz”.