Nowy punkt sprzedaży i serwisu IVECO w Lipinach k/Pilzna

, 3 marca 2022, 9:51

Wchodząca w skład Grupy Omega Pilzno spółka STC otworzyła drugi na Podkarpaciu autoryzowany punkt sprzedaży i serwisu, oferujący nowe samochody IVECO z gamy lekkiej i średniej oraz obsługę serwisową pełnej gamy pojazdów IVECO.

Nowy oddział dysponujący autoryzacją IVECO zlokalizowany jest w miejscowości Lipiny koło Pilzna, bezpośrednio przy drodze krajowej 94. Taka lokalizacja obiektu zapewnia Klientom łatwy dojazd oraz możliwość skorzystania z dużego parkingu. Nowo otwarty oddział oferuje sprzedaż pojazdów IVECO gamy lekkiej i średniej, w tym doradztwo w zakresie dopasowania zarówno pojazdów, jak i zabudów do specyfiki prowadzonej przez Klientów działalności oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne lekkich, średnich i ciężkich samochodów IVECO.

W nowej placówce istnieje również możliwość skorzystania z usług obejmujących finansowanie oraz ubezpieczenie pojazdów.

Serwis STC w Lipinach posiada 7 stanowisk naprawczych, w tym 2 kanały umożliwiające naprawy zestawów gamy ciężkiej. Placówka świadczy także usługi doposażenia pojazdów w instalacje wyposażenia dodatkowego, tachografów wraz z ich kalibracją, regulacji geometrii zawieszenia w technologii 3D oraz kompleksowej obsługi ogumienia. Serwis dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami diagnostycznymi. Doświadczona i przeszkolona kadra mechaników wykonuje naprawy usterek mechanicznych, usuwania awarii elektrycznych i elektronicznych, napraw zabudów oraz kompleksowych napraw układów kierowniczych oraz zawieszenia pojazdów, których prawidłowe wykonanie potwierdzić można za pomocą wydruku geometrii wykonanym w formie obrazu 3D. Nowy oddział dysponuje także magazynem oryginalnych części zamiennych oraz prowadzi ich sprzedaż, także w formie wysyłkowej. Na terenie obiektu znajduje się również Centrum Likwidacji Szkód, które zapewnia kompleksową obsługę w zakresie likwidacji szkód i napraw powypadkowych.

– Uruchamiany przez nas dzisiaj drugi autoryzowany punkt sprzedaży i serwisu marki IVECO jest kolejnym krokiem w rozwoju zarówno Grupy OMEGA Pilzno, jak i w umacnianiu marki na trenie Podkarpacia. Cenimy partnerską współpracę z IVECO Poland, a inwestycja STC w Lipinach jest tego dowodem. – powiedział Mariusz Godawski, Prezes Zarządu STC Sp. z o.o. i Grupy OMEGA Pilzno.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!