Konrad Pisarek nowym członkiem zarządu spółki PKS Polonus

4 sierpnia 2022, 12:09

Spółka PKS Polonus w Warszawie S.A. informuje, iż z dniem 1 sierpnia br. Pan Konrad Pisarek został powołany na stanowisko członka zarządu przez Radę Nadzorczą PKS Polonus S.A.

– Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do spółki PKS Polonus, firmy z tak dużym doświadczeniem i potencjałem. Wierzę, że wspólnie z tymi, którzy tworzą tę firmę, czyli  z jej pracownikami, poradzimy sobie z wieloma wyzwaniami jakie mogą nas czekać w tych trudnych i niepewnych czasach. – mówi Konrad Pisarek, członek zarządu PKS Polonus S.A.

Konrad Pisarek posiada wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. W ostatnim czasie związany był ze spółkami MPT Sp. z o.o. oraz MZA Sp. z o.o. Funkcję prezesa zarządu PKS Polonus S.A. nadal pełnić będzie Jacek Zawadzki.

Spółka PKS Polonus jest jednym z przedsiębiorstw PKS, które zgodnie z przepisami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 stycznia 2021 r., w sprawie wykazu spółek, w których prawa z akcji Skarbu Państwa wykonuje Prezes Rady Ministrów lub inni członkowie Rady Ministrów, pełnomocnicy Rządu lub państwowe osoby prawne, w tym jednoosobowe spółki Skarbu Państwa, znalazły się pod nadzorem PKP S.A.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!