Rosyjscy kierowcy sami wymierzyli sprawiedliwość oszustom

1 lipca 2016, 13:21

Kierowca ciężarówki zatrzymał się na poboczu, aby naprawić pojazd. Po chwili podjechało do niego dwóch mężczyzn, chcąc za pomocą gróźb, wymusić pieniądze. Nie spodziewali się jednak, że trafili bardzo źle… Uwaga, nagranie tylko dla widzów powyżej 18 roku życia.

Zatrzymywanie się na poboczu niezbyt ruchliwej drogi w Rosji jest bardzo niebezpieczne. Kierowca ciężarówki nie miał jednak wyboru, ponieważ jego pojazd wymagał pilnej naprawy. Już po chwili w pobliżu zatrzymała się granatowa Łada. Wysiadło z niej dwóch mężczyzn.

Mężczyźni uznali, że samotny kierowca jest łatwym celem i postanowili z pomocą gróźb wyłudzić od niego pieniądze, czy mówiąc inaczej, po prostu go okraść. Co stało się później?

Na szczęście kierowca zachował zimną krew i udając, że szuka pieniędzy w pojeździe, nadał komunikat przez CB Radio. W pobliżu znalazł się inny kierowca, który zareagował na wiadomość i przekazał ją dalej. Już po chwili przy miejscu zdarzenia zatrzymało się kilka ciężarówek – powodując zator i skutecznie odcinając napastnikom drogę ucieczki.

To, co działo się później można zobaczyć na poniższym filmie. Rosyjscy kierowcy nawet nie pomyśleli o wezwaniu policji. Postanowili sami wymierzyć sprawiedliwość złodziejom.

Jak oceniacie postępowanie kierowców?

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!