Imigranci ukryli się w pojeździe przewożącym… niedźwiedzia [FILM]

6 września 2016, 12:32

Nieustraszeni imigranci zrobią wszystko, by nielegalnie dostać się do Wielkiej Brytanii. Niestraszny im nawet… niedźwiedź polarny, przewożony w naczepie.

Ktoś mógłby pomyśleć, że niedźwiedź polarny w naczepie gwarantuje pełne zabezpieczenie przed włamaniem się nielegalnych imigrantów. Nic bardziej mylnego. Kilku mężczyzn wyważyło drzwi naczepy przewożącej niedźwiedzia z ZOO w Moskwie do innego ogrodu w Donchaster.

Niektórzy widząc ładunek, zrezygnowali z próby ukrycia się wewnątrz, jednak trójce imigrantów nie przeszkadzała nawet klatka z olbrzymim, ważącym prawie pół tony niedźwiedziem. Postanowili w jego towarzystwie podróżować do samej Anglii.

Ostatecznie sytuacja zakończyła się interwencją policji i wyprowadzeniem bezkarnych imigrantów z pojazdu. Ucierpiały jedynie nerwy niedźwiedzia oraz kierowcy ciężarówki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Krakus, 14 września 2016, 20:55 0 0

Powinni otworzyć klatkę a zamknąć drzwi kontenera ;)

Odpowiedz