Bokiem po śniegu, czyli ekstremalna jazda ciężarówką [Film]

13 września 2016, 13:02

Ten krótki film powstał, by pokazać możliwości ciężarówki marki Kenworth. Ekstremalna jazda po ośnieżonych zboczach robi wrażenie. Zaskakuje jednak dziwne zakończenie filmu…

Który z kierowców odważyłby się przetestować możliwości swojej ciężarówki na śniegu, jadąc wraz z naczepą pełną drewnianych bali? Co innego marzenia, a co innego zmierzenie się z takim zadaniem w rzeczywistości.

Trzeba przyznać, że w poniższym filmie dobrą robotę wykonał kierowca, ale także ekipa realizująca spot. Piękne ujęcia i ścieżka dźwiękowa podnoszą ciśnienie i dobrze pokazują niebezpieczeństwo wykonywanych manewrów.

Nas nieco zaskoczyło jednak zakończenie. Co Waszym zdaniem autor miał na myśli?

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

chyba tak?, 14 września 2016, 17:41 0 0

Z tego co mi się wydaje, to jest spot Ice Road Truckers, a kierowcą jest Darrell

Odpowiedz

Anonim, 24 września 2016, 18:42 0 0

ja ogladałem bez dzwieku bo na tym komp nie mam głosników. Jak ja odbieram zakończenie, spot?
fajny, ekstremum ale jechałem swego czasu poczciwym STARkiem pod góre na sliskim i staną, mało tego- nie utrzymał sie i leciałem w dół spowrotem, byłem mokry zimnym potem ( zatrzymałem sie szczesciwie jak złapał przyczepnosc) spot podoba mi sie bo pokazuje prawde- technika, elektronika, łancuchy nie przeskoczą praw fizyki....

Odpowiedz