Wyprzedzając ciężarówką zablokował karetkę

17 lipca 2017, 14:56

Temat zakazów wyprzedzania przez ciężarówki na trasach szybkiego ruchu należy do najbardziej kontrowersyjnych w całej branży transportowej. Niestety niektórzy kierowcy sami poddają argumenty swoim przeciwnikom…

Kierowcy samochodów osobowych zwykle irytują się widząc wyprzedzający samochód ciężarowy. Ten, kto choć przez krótki czas pracował jako kierowca jest o wiele bardziej wyrozumiały. Niestety zdarzają się sytuacje, w których trudno jest znaleźć linię obrony. Ten kierowca miał czas na to, by przerwać manewr wyprzedzania i ustąpić miejsca na lewym pasie nadjeżdżającej karetce. Niestety nie zrobił tego. Samochód wyprzedzany przez niego również nie był skłonny do tego, by zwolnić lub zjechać na pas awaryjny i tym samym umożliwić wyprzedzającemu szybsze zakończenie manewru.

Czy Waszym zdaniem kierowców przedstawionych w filmie ciężarówek można jakoś usprawiedliwić? Piszcie w komentarzach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 17 lipca 2017, 17:22 0 0

Nie. Ani jednego ani drugiego

Odpowiedz

Owieczka, 18 lipca 2017, 20:39 0 0

Bydło...

Odpowiedz

PIS 2016, 11 sierpnia 2017, 0:05 0 0

Ci co to takie filmiki wrzucają a potem rajcują się, że dla ciężarówek powinien być zakaz wyprzedzania powinni spojrzeć w lusterko i przyjrzeć się swoim plugawym twarzom a potem podnieść kamień z własnej zasyfionej wycieraczki i rzucić w ciężarówke. A potem pojechać zrobić zakupy do pustego sklepu oczywiście na rowerze bo paliwa nie ma kto na stację dowieść. To właśnie są przedstawiciele "platformy obywatelskiej".

Odpowiedz