DAF-y dla firmy MEXEM

17 sierpnia 2015, 15:52

MEXEM Sp. z o.o. odebrała 10 ciągników DAF XF FT460. Jest to kolejna partia ciągników, spośród 25 sztuk zamówionych w ramach kontraktu podpisanego bezpośrednio z DAF Trucks Polska. Łącznie w pruszkowskiej firmie transportowej znajduje się obecnie 61 pojazdów DAF, co stanowi ponad połowę całej floty MEXEM.

Nowe pojazdy we flocie MEXEM efektywnie oszczędzają paliwo dzięki systemowi ECO współpracującemu z systemom PCC (przewidującym tempomatem). Dbając o bezpieczeństwo i komfort kierowcy dostarczone pojazdy wyposażone zostały w zautomatyzowane skrzynie biegów, światła mijania LED, system nawigacyjny, oryginalne zestawy głośnomówiące, materace leżanek Extra Comfort i lodówki o pojemności 42 l. Dodatkowo każdy ciągnik posiada zwalniacz silnikowy MX o mocy 360 kW.

Pojazdy w imieniu firmy MEXEM odebrał pan Marcin Molak, prokurent MEXEM Sp. z o.o., który powiedział, że realizowany właśnie kontrakt rozszerzony zostanie w najbliższych miesiącach o kolejne 15 pojazdów DAF.

MEXEM jest jednym z głównych klientów flotowych DAF, z którym firma DAF Trucks Polska rozpoczęła współpracę w 2009 roku, kiedy to zakupiony został pierwszy ciągnik marki DAF. Specjalizuje się w spedycji oraz przewozach krajowych i międzynarodowych, a także świadczy usługi z zakresu magazynowania, dystrybucji i organizacji odpraw celnych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!