Strefa ciężka na targach Inter Cars

31 sierpnia 2015, 16:07

Na tegorocznych, 15. Targach części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów w hali ekspozycyjnej A swoje miejsce znajdą profesjonaliści z branży ciężarowej.

Podczas 15. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów powstanie Strefa Ciężka skupiająca dostawców części do pojazdów ciężarowych. Strefa Ciężka miała swoją premierę na ubiegłorocznych targach, gdzie spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony odwiedzających. W ciągu trzech dni gościło w niej tysiące specjalistów z runku pojazdów użytkowych. Doceniono kameralną atmosferę oraz możliwość zapoznania się z pełną ofertą Inter Cars skierowaną do rynku ciężarowego.

W Strefie Ciężkiej spotkają się wszystkie działy Inter Cars zajmujące się rynkiem ciężarowym

W tym roku w Strefie Ciężkiej będzie jeszcze więcej wystawców, a powierzchnia targowa przeznaczona dla tej branży osiągnie rekord. Na tym niezwykłym spotkaniu nie zabraknie premier rynkowych, ciekawej ekspozycji oraz promocji.

– Jesteśmy dużą organizacją, działającą w wielu segmentach rynku motoryzacyjnego i niewątpliwie powstająca z tego synergia w pewnych obszarach funkcjonowania, wzmacnia nasze przewagi rynkowe. Jednakże, chcąc budować głęboką specjalizację w rynku pojazdów użytkowych, realizujemy strategię indywidualnie stworzoną  na potrzeby tego rynku. Strefa Ciężka jest jednym z jej elementów. Kontynuując zeszłoroczną formułę  i w tym roku chcemy stworzyć komfortową strefę spotkań specjalistów z rynku ciężarowego – mówi Sławomir Rybarczyk, dyrektor handlowy rynku ciężarowego.

Inter Cars ma ambicję zgromadzenia wszystkich dostawców części zamiennych i wyposażenia do pojazdów użytkowych pod jednym dachem. Odwiedzający Stefę spotkają się także z działami Inter Cars zaangażowanymi w obsługę klientów z rynku ciężarowego.

Inter Cars stawia na rynek ciężarowy!

– Celem spółki jest podwojenie obrotów w rynku ciężarowym w ciągu najbliższych trzech lat. Możemy to osiągnąć poprzez nieustanne rozszerzanie naszej oferty. W magazynach Inter Cars przybyło aż kilkanaście tysięcy nowych pozycji. Aktualnie w ofercie Inter Cars jest już ponad 50 000 referencji do pojazdów użytkowych – mówi Witold Kmieciak, członek zarządu Inter Cars SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!