Atrakcje 15 Targów Inter Cars

, 7 września 2015, 14:32

Stadion PGE Narodowy to doskonała lokalizacja dla wszelkiego rodzaju wydarzeń. Od 18 do 20 września 2015 na uczestników Targów Inter Cars będą czekały atrakcje, jakich do tej pory nie było.

Sobota, 19.09.2015, godz.: 10:00 – 15:00, Strefa sportowa, płyta stadionu PGE Narodowego

Płyta stadionu zostanie podzielona na specjalne strefy, w których będzie możliwość zmierzenia swoich sił w piłce nożnej, ręcznej i siatkówce, sztukach walki oraz motoryzacji. Na śmiałków będą czekać profesjonalne symulatory, konkursy zręcznościowe i gwiazdy polskiego sportu!

Piłka nożna – W strefie piłki nożnej czekają liczne konkursy zręcznościowe, a także zawody FIFA PlayStation.

Gościem specjalnym w tej strefie będzie Radosław Majdan, uznany piłkar.

Piłka ręczna – Co jest najważniejsze w tej grze? Rzuty!  Nie ma rzutów, nie ma bramek. W tej strefie nie zabraknie zatem rzutów, a Inter Cars dodatkowo sprawdzi ich prędkość.  Nie zabraknie także sportowych konkursów i wspólnej zabawy. Gościem specjalnym będzie Artur Siódmiak.

Siatkówka – Na gości strefy siatkarskiej czekają gry i zabawy z elementami piłki siatkowej. Dodatkowo zostanie zorganizowana ekspozycja pucharów z Mistrzostw Świata Piłki Siatkowej Mężczyzn z 1974 i 2014 z możliwością zrobienia sobie zdjęcia z pucharem. Gośćmi specjalnymi będą Dorota Świeniewicz oraz Sebastian Świderski.

Gościem specjalnym będzie Mariusz Pudzianowski, najbardziej znany polski strongman i wielokrotny mistrz świata w tej dziedzinie. Na imprezie Inter Cars wystąpi w roli w jakiej lubimy go najbardziej – strongmana.

Strefa Moto

Na płycie stadionu powstanie strefa moto, na której zaprezentują się rajdówki Motointegrator Team, pojawią się nowoczesne symulatory jazdy oraz tor samochodów zdalnie sterowanych.

Przewodnikami i gośćmi specjalnymi strefy będą  Bartek Ostałowski, jedyny kierowca bez rąk, który posiada międzynarodową licencję wyścigową FIA oraz Grzegorz Staszewski, najszybszy kierowca w Polsce na 1/4 mili.

Prawdziwych emocji dostarczą Cheerleaders Gdynia. Ten profesjonalny zespół tancerek sportowych uznawany jest za jedną z najlepszych grup cheerleaderek w Europie. W skład zespołu wchodzą między innymi: absolwentki szkół baletowych oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego, reprezentantki Polski w gimnastyce artystycznej i finalistki Mistrzostw Polski w zawodach fitness.

Kolejną niespodzianką, która zainteresuje zarówno panie, jak i panów, będą pokazy bielizny.

Niedziela, 20.09.2015, godz.: 9:00 – 15:00 Family Day, płyta stadionu PGE Narodowego

Na tegoroczne Targi zaproszeni są klienci, kontrahenci oraz pracownicy wraz z rodzinami.  Inter Cars przygotował więc Family Day. W niedzielę płyta stadionu zamieni się w miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie dla siebie mnóstwo atrakcji. Goście przeniosą się w fascynujący świat zabawy i sportu. Rodzice również nie będą się nudzić.

W Strefie Zabawy znajdą się baseny z kulkami, dmuchańce, kącik zabaw plastycznych, kąciki gier,  malowanie buziek, symulatory, składanie modeli samochodów. Chcąc wykorzystać możliwości stadionu, przygotowane będą także rozrywki sportowe dla młodszych i starszych.  Podobnie jak w sobotę, na gości  będą czekać strefy piłki nożnej, ręcznej oraz siatkówki.

Gośćmi specjalnymi będą Majka Jeżowska, Paweł Nastula oraz Mariusz Pudzianowski.

Najbardziej kolorowa gwiazda dziecięcej sceny, Majka Jeżowska zaprosi najmłodszych na swój koncert. Usłyszymy znane i lubiane przeboje, które porwą do tańca całe rodziny.

Paweł Nastula, najbardziej utytułowany polski judoka, zdradzi młodszym i starszym fanom tajniki swojej walki, zachęci do aktywnego uprawiania sportów walki. Nie zabraknie pokazów i konkursów dla całych rodzin.

Dużo radości sprawi szkółka tańca. Dzieci poczują się niczym na parkiecie Tańca z Gwiazdami, poznając kroki najbardziej popularnych stylów tanecznych.

Targowych atrakcji może być jeszcze więcej. Szczegóły na stale aktualizowanej stronie targi.intercars.com.pl

Koncert Jubileuszowy

W sobotę, 19.09 odbędzie się także Koncert Jubileuszowy z okazji 25-lecia firmy Inter Cars. Zaproszenia na to wydarzenie są bezpłatne i będą dystrybuowane także przez filie wśród swoich klientów. Gwiazdami sobotniego wieczoru na Stadionie Narodowym będą m.in. Paticia Kazadi, Ewa Farna, Kombii, Boys, Mrozu, Afromental i Bajm. Prawdziwą ucztę muzyczną zaserwuje gościom gwiazda światowego formatu – zespół Roxette.  Imprezę poprowadzą Patrizia Kazadi, Iwona Pavlović i Radosław Grześkowiak, dyrektor marketingu i reklamy Inter Cars SA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!