Martex na Targach APAE i RTE

14 września 2015, 8:31

Pierwsze „Targi części i akcesoriów samochodowych” oraz „Targi Opon i Gumy”, organizowane przez Targi Kielce, przeszły do historii. Wśród wielu wystawców znalazła się firma Martex.

Martex Targi KielceMartex był jedyną wśród kilkunastu wystawiających się polskich firm reprezentującą handel hurtowy częściami motoryzacyjnymi.  W dużej przewadze pozostali wystawcy to firmy reprezentujące producentów części, akcesoriów, opon, elektroniki motoryzacyjnej z Chin i Tajwanu.

Martex Targi Kielce

Dystrybutor ocenia uczestnictwo w targach pozytywnie, prognozując imprezie udaną przyszłość. W komunikacie Martex czytamy:

– „Organizatorom targów należy się uznanie, ponieważ powierzchnia wystawiennicza i obsługa była zorganizowana perfekcyjnie. Łatwy, sprawny dostęp do bezpłatnych wejściówek dla klientów firmowych na Targi poprzez stronę targową, upominki dołączone do każdego zakupionego przez odwiedzających Targi klientów, sprawne usługi cateringowe, brak problemów z wjazdem i parkowaniem, dwa ciekawe eventy dla wystawców – były dobrą wizytówką i rekomendacją na planowane w przyszłości następne targi.”

Targi odbyły się w dniach 10-12.09.2015 na terenie Targów Kielce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!