Sprzedażowy sukces ekspozycji wyposażenia warsztatów Inter Cars

2 października 2015, 12:38

Podczas Targów Inter Cars, Dział Wyposażenia Warsztatów przyjął zamówienia na łączną kwotę 7,25 mln zł netto. Klienci dystrybutora chętnie również korzystali z programów leasingowych na zakup narzędzi, podpisując umowy na łączną kwotę 2,6 mln. zł.

Wyposażenie warsztatowe to obecnie jeden z najprężniej działających działów w Inter Cars. W Hali D – w całości jemu poświęconej – gościły prawdziwe tłumy. Ekspozycja obejmowała prawie 4500 m² powierzchni wewnątrz hal i ponad 1000 m² powierzchni zewnętrznej. Przy obsłudze ekspozycji pracowało 60 pracowników. Dział WW wspólnie ze swoimi dostawcami prezentował najnowocześniejsze rozwiązania dla warsztatów, towary specjalnie dedykowane z okazji 25-lecia firmy, a także urządzenia dostępne wyłącznie w ofercie Inter Cars.

Na tegorocznych targach zaprezentowano urządzenia we współpracy z dostawcami, takimi jak BOSCH, TEXA, MAGNETI MARELLI, SNAP-ON, HELLA GUTMANN. Ponadto w jednym miejscu można było obejrzeć urządzenia do geometrii firmy JOHN BEAN we wszystkich konfiguracjach. Dla gości dostępna była również strefa Diesla, a pracownicy projektu „Części silnikowe” podpowiadali, jak prawidłowo dobrać części do naprawy silników.

Ekspozycja warsztatowa to przede wszystkim rozbudowana oferta handlowa, możliwość sprawdzenia i obejrzenia sprzętu na żywo i jego zamówienia bezpośrednio na miejscu. Dlatego dla poważnie zainteresowanych klientów przygotowane zostały aż 3 stanowiska oferujące usługi leasingowe z ofertą kredytową dla wszystkich tych, którzy zadeklarowali chęć podpisania umów podczas Targów.

Swoją targową premierę miał również najnowszy projekt działu WW – Wypożyczalnia narzędzi. Jest to nowa usługa w Inter Cars, skierowana do warsztatów małych i średnich, które chciałyby rozszerzyć zakres usług o marki samochodów, których do tej pory nie obsługiwali, bo nie mieli odpowiednich narzędzi. Po raz pierwszy zaprezentowano także  nową inicjatywę – Warsztat modułowy, dzięki, któremu w bardzo krótkim czasie można powiększyć swój warsztat lub zbudować go całkowicie od nowa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!