Continental i Schmitz Cargobull zacieśniają współpracę

, 23 listopada 2015, 14:40

Schmitz Cargobull wprowadza oponę Conti Hybrid HT3 jako standardowe ogumienie do swoich naczep i przyczep. Produkcja tego modelu opony, przeznaczonego do użytku zarówno na drogach regionalnych, jak i krajowych, ruszyła wiosną 2015.

Continental i Schmitz Cargobull współpracują ze sobą już od ponad 30 lat. W tym czasie Continental stał się jednym z głównych dostawców specjalistycznego ogumienia do naczep i przyczep dla Schmitz Cargobull.

Opona Continental

Peter Matzke– „Z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość, że firma Schmitz Cargobull zdecydowała się włączyć do swojej oferty produktów OEM naszą oponę Conti Hybrid HT3. Dzięki temu nasza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna.” – powiedział Peter Matzke, Dyrektor OE Truck Tires w Continental.

Dzięki nowo opracowanemu składowi mieszanki opona Conti Hybrid HT3 wyróżnia się dłuższą żywotnością w porównaniu do swojej poprzedniczki. Poprawiono także przyczepność opony na mokrej nawierzchni. Ponadto Conti Hybrid HT3 charakteryzuje się doskonałą ekonomiką jazdy dzięki zoptymalizowaniu oporów toczenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!