Pierwszy Renault Trucks Adventure w Polsce

, 4 grudnia 2015, 14:55

W nawiązaniu do ducha pionierów przemierzających niegościnne zakątki ziemi, Renault Trucks przygotowało serię pojazdów „Renault Trucks Adventure”. Pierwszy T520 z tej serii trafił do firmy Usługi Transportowe Radosław Sacharuk z Bielska Białej. Pojazdy Renault Trucks Adventure są oszczędne, wyposażone w rozwiązania maksymalnie obniżające koszty eksploatacji, a jednocześnie bogato wyposażone i w najmocniejszych wersjach silnikowych.

W listopadzie pierwszy Renault Trucks T w limitowanej wersji Renault Trucks Adventure został uroczyście przekazany do firmy Usługi Transportowe Radosław Sacharuk z Bielska Białej. Właściciel Radosław Sacharuk odebrał kluczyki i symboliczny modelik z rąk Jacka Kurzawy, Dyrektora Handlowego Renault Trucks BSM, Emilii i Mariana Czapka, Właścicieli Retos Czapka Spółka Jawna. Tym samym pierwsza przekazana w Polsce gama T 520 w wersji limitowanej Renault Trucks Adventure dołączyła do floty prawie w 100% renówek i będzie pełniła rolę pojazdu flagowego firmy.

Firma Usługi Transportowe Radosław Sacharuk kupuje pojazdy Renault Trucks od 1999 roku i systematycznie wymienia je na nowe. Od dwóch lat we flocie jeżdżą pojazdy gamy T. Tym razem właściciel zdecydował się na kolejne 2 ciągniki T z najbardziej komfortowymi, wysokimi kabinami i z najmocniejszymi silnikami o pojemności 13 litrów w wersji Renault Trucks Adventure. Pierwszy został dostarczony w listopadzie, drugi dołączy do floty na początku 2016 roku.

– „Nasi kierowcy jeżdżą w dalekie trasy, np. do Francji i Hiszpanii. Każdy się lepiej czuje jak ma wtedy większą przestrzeń i moc. A spalanie nie jest dużo wyższe niż przy 11-litrowych motorach” – podkreśla Radosław Sacharuk.

Wybrane elementy wyposażenia Renault Trucks Adventure:

  • Silnik DTi11 – 460 lub DTi13 – 480 / 520 KM
  • Kabina Sleeper bądź High Sleeper Cab
  • Kolor stalowoszary „Truck of the Year ” oraz limitowane oklejenie “RT Adventure”
  • Nawigacja fabryczna, sygnały pneumatyczne na dachu, radio CD / MP3 / USB / Bluetooth
  • Opony Michelin na aluminiowych obręczach Alcoa Dura-Bright
  • Leżanka górna „Ultimate”- dająca się przekształcić w schowek na rzeczy kierowcy
  • W limitowanej serii „RT Adventure” dostępna także kabina High Sleeper Cab w wersji wyposażenia Maxispace

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!