Firma KH-Kipper już pełnoletnia

18 grudnia 2015, 15:39

Firma KH-Kipper, znana głównie z produkcji zabudów wywrotek na samochody ciężarowe, obchodzi w tym roku 18-lecie działalności. Od 1997 roku rozwinęła się do poziomu, w którym zatrudnia 350 osób i produkuje ponad 20 produktów tygodniowo, uzyskując tym samym roczną produkcję na poziomie 1 000 sztuk.

– „W ciągu 18 lat udało nam się wypracować pozycję znanego i cenionego w Europie i na świecie producenta zabudów wywrotek. Od lat większość produktów jest eksportowana do krajów Europy Zachodniej, Północnej, Wschodniej, krajów arabskich, Afryki czy do bardziej odległych zakątków takich jak Brazylia lub leżąca u wybrzeży Australii – Nowa Kaledonia, Chiny, Japonia czy inne egzotyczne kraje. Produkty z logo KH-KIPPER pracują przy budowie dróg, w kopalniach i miastach przewożąc różnorakie towary” – mówi Andrzej Kamionka, Prezes KH-Kipper.

W dobie globalnej konkurencji kluczem do sukcesu KH-Kipper jest elastyczność, dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika, wysoka jakość oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nietypowe projekty, będące specjalnością firmy, są niedostępne u większości konkurencji, która oferuje jedynie standardowe wyroby.

– „Dziękujemy wszystkim Klientom, naszym Partnerom i Pracownikom za wspólne budowanie mocnej pozycji firmy, jaką obecnie się cieszymy, i możliwość dostarczania klientom sprzętu najwyższej jakości” – dodaje Andrzej Kamionka.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!