W Kutnie wiedzą, jak naprawiać ciężarówki

29 stycznia 2016, 14:18

W styczniu ogłoszono wyniki dorocznego konkursu o tytuł Renault Trucks Dealer of the Year w Polsce. Najlepsze wyniki działalności punktu serwisowego za cały 2015 rok zdobył punkt Polsad Kutno.

Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest w nowej formule od trzech lat. W ramach konkursu, w klasyfikacji biorą udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce, zarówno te, w pełni zarządzane przez Volvo, jak i należące do autoryzowanych partnerów firmy.

Renault Trucks Dealer of the Year
Renault Trucks Dealer of the Year

W tegorocznej edycji konkursu, ocenie poddano łącznie 30 warsztatów Renault Trucks, w 6 kategoriach, odzwierciedlających pracę i osiągnięcia serwisu, za cały ubiegły rok, w najważniejszych obszarach obsługi posprzedażnej.

Przy wyborze najlepszego serwisu oceniano 6 kryteriów:

  • Wyniki oceny satysfakcji klienta – ankieta REX
  • Udział w akcji Zima
  • Udział w akcji Lato
  • Sprzedaż pakietów serwisowych
  • Wzrost zakupów oryginalnych części zamiennych
  • Szybkość interwencji w ramach R24 – pomoc na drodze

W wyniku całościowej oceny, tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2015” zdobył punkt serwisowy Polsad Kutno.

Nagrodę z rąk Małgorzaty Kulis – Vice President Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market oraz Henryka Kliczewskiego – Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej polskiej organizacji Volvo Group Trucks Sales, odebrali: Andrzej Piątkowski, Kierownik Serwisu Polsad Kutno i Jacek Korczak – właściciel firmy Polsad.

Zwycięski serwis wraz z zaszczytnym tytułem uzyskał również prawo do wykorzystywania go w swojej komunikacji, a także zdobył prestiżowe, przechodnie trofeum, które towarzyszy konkursowi od ubiegłego roku.

Firma Polsad powstała w 1989 roku. Jako serwis Renault Trucks działa od 1997 roku, a lokalizacja w Kutnie powstała jako pierwsza. Firma Polsad posiada również serwis w Fabianowie k/Kalisza, Rzgowie pod Łodzią i Starym Mieście k/Konina. W przeszłości firma Polsad kilkakrotnie zdobywała tytuł Dealera Roku jeszcze w ramach poprzedniej struktury organizacyjnej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!