Propozycja Renault dla miłośników Magnum

2 lutego 2016, 15:59

3 lata temu ostatnie Renault Magnum opuściło bramy fabryki w Bourg-en-Bresse. Renault Trucks przygotowało „Wielką przeprowadzkę” – najnowszą limitowaną ofertę pojazdów z silnikiem 13 litrowym dla tych, którzy dalej są związani z tą serią pojazdów.

Nowa oferta Renault Trucks skierowana jest do tych, którzy cenią 13 litrowe silniki za ich elastyczność, zużycie paliwa oraz moc. Stąd też podstawowy model w specjalnej ofercie to T440 z kabiną Sleeper Cab. Dla tych, którzy nie uznają żadnych kompromisów w ofercie „Wielka przeprowadzka” oferowany też jest T480 z kabiną High Sleeper Cab. Płaska podłoga, obszerne schowki, czy wysokość wnętrza, to wszystko przypomina legendarne Renault Magnum.

Renault Trucks T jako pierwszy ciągnik siodłowy na rynku oferuje kabinę o przekroju trapezu. Z przodu 2,3 m szerokości dla mniejszego oporu powietrza, z tyłu 2,5 metra dla większego komfortu kierowcy. Także szyba czołowa, w odróżnieniu do Magnum, jest odchylona od pionu o 12o, co podnosi doskonałość aerodynamiczną pojazdu, a przez to obniża spalanie.

Przygotowana w ramach „Wielkiej przeprowadzki” oferta to nie jedynie ciężarówka, ale także towarzyszący jej pakiet wyposażenia i usług dodatkowych. Wyposażenie pojazdu ma z jednej strony obniżyć koszty eksplantacji (Optiroll, tempomat elastyczny, pakiet deflektorów), a z drugiej zadbać o komfort kierowcy (radio z bluetooth i MP3, skórzana kierownica czy komfortowy fotel). Dodatkowo, Renault oferuje kontrakty Start&Drive Reference lub Excellence w preferencyjnych cenach. Ponadto, pięćdziesiąt pojazdów z oferty objętych jest, bez żadnych dodatkowych opłat, gwarancją Secure Standard na układ napędowy, rozszerzoną na trzeci rok eksploatacji pojazdu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!