Kolejna edycja turnieju piłkarskiego Inter Cars

8 lutego 2016, 12:27

Już 14 lutego rozpocznie się V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Inter Cars SA. W tym roku, ze względu na olbrzymie zainteresowanie rozgrywkami ze strony drużyn, turniej podzielono na dwie rundy.


ic– W ubiegłym roku do udziału w turnieju zgłosiły się 24 drużyny, w tym roku – aż 32. Taka liczba nie pozwoliła nam rozegrać całego turnieju jednego dnia, jak to było do tej pory – mówi Tadeusz Wyszomierski, trener pierwszego zespołu Inter Cars oraz bezpośredni koordynator turnieju.

Tegoroczny turniej podzielono na eliminacje i rundę finałową. Eliminacje odbędą się już w najbliższy weekend, w niedzielę – 14 lutego na Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie. Poniżej harmonogram rozgrywek eliminacyjnych:

GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
1. IC Łódź 1. IC Legionowo 1. Glob Cars 1. ILS Sp. z o.o.
2. J&M LogisticsSp.z o.o. 2. IC Sandomierz 2. IC Mrągowo 2. IC Piekary Śl.
3. IC – IT 3. IC Siedlce 3. IC Pion Produktu 3. Lauber Sp. z o.o.
4. IC Gdańsk 4. IC Waryński 4. IC Rybnik 4. IC Radom

W eliminacjach uczestniczyć będzie 16 zespołów reprezentujących filie krajowe oraz spółki Inter Cars. Zagrają one równolegle na trzech boiskach piłkarskich. Do finału zakwalifikuje się 8 najlepszych drużyn.

W rundzie finałowej, prócz 8 drużyn wyłonionych w eliminacjach, wezmą udział także przedstawiciele filii zagranicznych z Rumunii, Węgier, Czech i Słowacji (jedna drużyna), Litwy, Łotwy, Chorwacji i Ukrainy oraz zespół Inter Cars Centrala.
Finał odbędzie się już 6 marca 2016 r.

Obie rundy rozgrywane będą na Hali Piłkarskiej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie. Początek piłkarskich zmagań zaplanowano na godz. 9.00. Impreza zakończy się ok. godz. 18.00. W turnieju wystąpi wielu utalentowanych zawodników -pasjonatów piłki nożnej. Ubiegłoroczny turniej, jak i ten rozegrany w 2014 roku wygrała drużyna z Rumuni. Kto w tym roku zdobędzie pierwsze miejsce i puchar Prezesa Zarządu Inter Cars? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać do 6 marca.

Inter Cars SA angażuje się w sportowe inicjatywy, które są uważane za ważny element budowania pozytywnych relacji i integracji pomiędzy pracownikami. Wynika to również z tego, że wielu pracowników hobbistycznie uprawia sport – np. biegi i piłkę nożną. Dwa lata temu powstał klub biegowy Motointegrator Running Team, który obecnie zgromadził ponad 120 członków i aktywnie uczestniczy w wielu imprezach biegowych. Wspólne pasje i zaangażowanie w sportowe zmagania sprawiają, że pracownicy Inter Cars spotykają się nie tylko na gruncie zawodowym, ale i prywatnym.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!