EUROPART Polska lepiej obsłuży sektor autobusowy

10 lutego 2016, 13:20

Do zespołu firmy EUROPART Polska S.A. dołączył nowy pracownik, który zajmie się flotami autobusowymi oraz doradztwem w zakresie asortymentu produktów dla autobusów.

Polen_Kompetenz-Aufbau_Swistun-RafalRafał Świstuń objął funkcję Key Account Managera odpowiedzialnego za pozyskiwanie nowych klientów. Jest doświadczonym fachowcem z branży autobusowej i w przeszłości pracował dla jednego z największych europejskich przedsiębiorstw z sektora autobusów. Był odpowiedzialny za działalność operacyjną, ale także osobiście zajmował się dyspozycją i zarządzaniem flotą pojazdów. Swoją karierę rozpoczął jako mechanik, dzięki czemu mógł się dokładnie zapoznać z zasadami działania oraz rodzajami konstrukcji różnych typów autobusów. Poza doświadczeniem w obecnym obszarze specjalizacji, Rafał Swistuń posiada również doświadczenie jako dyrektor oddziału w firmie będącej poddostawcą dla przemysłu samochodowego, jak również jako doradca techniczny znanego dystrybutora artykułów warsztatowych, montażowych i mocujących dla rzemiosła i przemysłu.

Karol Prozner, prezes spółki w Polsce:

– „Dzięki temu Rafał Swistuń posiada dogłębną świadomość potrzeb naszych klientów, ich szczegółowe zrozumienie oraz umiejętność indywidualnego doradztwa. Pomoże nam w Polsce z powodzeniem zbudować się i szybko rozwinąć w sektorze autobusów. Cieszymy się, iż udało nam się pozyskać Pana Swistunia dla naszego zespołu”.

Aktualny katalog EUROPART obejmujący części zamienne do autobusów, akcesoria, jak również narzędzia i wyposażenie warsztatowe dla warsztatów naprawy autobusów obejmuje 770 stron i stanowi obszerny program oferujący ponad 5000 artykułów odpowiednich dla wszystkich powszechnych autobusów liniowych i turystycznych. W katalogu tym warsztaty i zarządcy floty znajdą przejrzyście ułożone i opatrzone każdorazowo kolorowym zdjęciem i odpowiednim numerem zamawianej części, wszystkie powszechnie stosowane części dla najważniejszych modeli autobusów europejskich producentów Fast, Heuliez, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Neoplan, Scania, Setra, Solaris, Temsa, Van Hool, VDL i Volvo.

Nowa oferta części zamiennych i akcesoriów po raz pierwszy zaprezentowana została podczas targów Busworld 2015. Wśród nich znajdują się często poszukiwane części takie jak narożniki zderzaków i zderzaki, które klienci EUROPART mogą zamówić lakierowane w kolorze nadwozia bezpośrednio z fabryki, co znacznie skraca czas naprawy szkód powstałych na skutek uderzenia i szkód wyrządzonych podczas manewrowania. Oprócz tego specjalnie do zastosowania w autobusach EUROPART oferuje na wyłączność żarówkę LED do oświetlenia wewnętrznego, która zastępuje tradycyjne jarzeniówki i może zostać zamontowana dodatkowo.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!