Jakość przede wszystkim

12 lutego 2016, 8:21

FM Logistic po raz kolejny operator uzyskał najwyższy poziom certyfikacji International Food Standard dla firm logistycznych. Podczas procesu ponownej certyfikacji FM Logistic uzyskało najwyższy dotychczas wynik – 99,46%.

W zakresie usług FM Logistic jest, między innymi, obsługa produktów świeżych. Zachowanie wysokich norm jakościowych zwyczajowo jest potwierdzane certyfikatem IFS Food & Logistic. IFS to obecnie standard akceptowany na całym świecie, który z roku na rok zyskuje większą grupę zwolenników. Opracowały go Federacje Niemieckich Detalistów (HDE) oraz Francuska Federacja Handlu i Dystrybucji (IFS Management GmbH). Dzisiaj, standard IFS pokrywa się z wymaganiami BRC.

Certyfikat potwierdza wysoką jakość usług w zakresie transportu, magazynowania i dystrybucji produktów świeżych, w tym mięsa czerwonego i białego, drobiu, ryb, nabiału, owoców i warzyw, przemysłowych artykułów zbożowych i cukierniczych oraz pochodnych od tych produktów.

– To wynik prawie idealny – mówi Robert Błędek z FM Logistic – Bardzo cieszy nas fakt, że nasze starania o najwyższą jakość znajdują odzwierciedlenie w ocenie ekspertów – dodaje na koniec.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!