Odwiedź fabrykę Solarisa bez wychodzenia z domu

19 lutego 2016, 15:50

Udostępnione na stronie Google Maps zdjęcia panoramiczne, pozwalają na odbycie wirtualnego spaceru po terenie fabryki Solarisa w Bolechowie. Zostały wykonane zarówno w części stref biurowych, jak i w halach produkcyjnych.

Dzięki wirtualnej przechadzce można zobaczyć, w jakich warunkach produkowane są pojazdy spod znaku zielonego jamnika. Podczas spaceru można zapoznać się z procesem produkcji – od szkieletu, do gotowego autobusu. Ponadto w witrynie zaprezentowane są niektóre przestrzenie biurowe. Między innymi można wejść do Visual Design Center Solarisa, w którym klienci firmy w rzeczywistości wirtualnej mogą konfigurować zamówione produkty.

Solaris produkuje pojazdy komunikacji łącznie w czterech fabrykach zlokalizowanych na terenie aglomeracji poznańskiej. Dwie z nich, w których budowane są konstrukcje stalowe dla autobusów i tramwajów, mieszczą się w Środzie Wielkopolskiej. Końcowy etap produkcji tramwajów odbywa się w Poznaniu, autobusy i trolejbusy są zaś montowane w podpoznańskim Bolechowie, gdzie jednocześnie mieści się główna siedziba Solarisa.

Wirtualny spacer po fabryce Solarisa w Bolechowie można odbyć na stronie Google Maps.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!