Kolejne filie Inter Cars

7 marca 2016, 15:23

Lista filii Inter Cars poszerzyła się o kolejne pozycje. Sprawdź, gdzie powstały najnowsze punkty tego dystrybutora.

Końskie

W środę, 2 marca rozpoczęła działalność nowa filia Inter Cars w miejscowości Końskie. Znajduje się przy ul. Partyzantów 13, przy trasie wylotowej na Skarżysko i Starachowice. Motywacją do otwarcia punktu był dalszy rozwój sieci sprzedaży i chęć zaistnienia w miastach powiatowych.

Obecnie filia dysponuje jednopoziomową halą o magazynową o powierzchni 280 m2. W ciągu najbliższych 2 miesięcy powinna jednak zakończyć się budowa dodatkowego, dwupoziomowego magazynu (po 240 m2 każdy poziom).

Na klientów czeka kompletny asortyment części do samochodów osobowych. Na zamówienie dostępne są również części do pojazdów ciężarowych. Docelowo filia chce sprowadzać wszystkie produkty, które ma w swojej ofercie Inter Cars. By usprawnić obsługę, punkt korzysta z tzw. pełnego radia i call center. Posiada też jasno oznakowaną ścieżkę sprzedaży.

Z ul. Partyzantów dostawy w jedną trasę wyjeżdżają 3 razy dziennie, a w drugą – 2 razy dziennie.

Dane kontaktowe
ul. Partyzantów 13, 26-200 Końskie
czynne: pn. – pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 13.00
tel. 41 246 26 90

Sokołów Podlaski

W piątek, 5 marca rozpoczęła działalność filia Inter Cars w Sokołowie Podlaskim.  Znajduje się ona przy ul. Kolejowej, nieopodal głównej trasy, a tuż obok biblioteki publicznej.  W ofercie punktu jest pełen asortyment części do pojazdów osobowych i ciężarowych. – W stałej oferty są również opony – mówi Michał Królikowski, kierownik filii w Sokołowie Podlaskim.

Punkt zatrudnia obecnie 7 osób. By usprawnić pracę, w piętrowym magazynie (o powierzchni 350 m2) w użyciu jest terminal radiowy. Zakupy i poruszanie się po filii ułatwia natomiast przejrzyście oznakowana sala sprzedaży. Kolejnym udogodnieniem dla klientów jest parking, na którym mieści się 10 aut.

4 razy dziennie z filii wyjeżdżają samochody z dostawami do Sokołowa Podlaskiego i na bliższych okolic. Ponadto, 3 razy w ciągu dnia ruszają one również w dalsze trasy.

Łowicz i Staszów

W poniedziałek, 7 marca sprzedaż rozpoczęły filie w Łowiczu i Staszowie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!