System CPC w kolejnej polskiej marce autobusów

7 marca 2016, 15:46

Do grona marek autobusów, które oferują pojazdy z systemem ContiPressureCheck, dołącza kolejny producent. System monitorowania ciśnienia i temperatury w oponach Continental VDO, będzie montowany jako dodatkowe wyposażenie we wszystkich modelach autobusów marki Autosan.

Firma Autosan, polski producent autobusów z ponad 180-letnią tradycją doceniła najwyższą jakość rozwiązania systemu ContiPressureCheck , rekomendując go jako dodatkowe wyposażenie montowane we wszystkich produkowanych pojazdów.
Informacje o ciśnieniu i temperaturze opon prezentowane są na wyświetlaczu deski rozdzielczej autobusu.

– Cieszy nas udana adaptacja systemu CPC do autobusów marki AUTOSAN. Wyświetlanie informacji o ciśnieniu i temperaturze opon bezpośrednio na pulpicie deski rozdzielczej z pewnością jest wygodnym rozwiązaniem dla kierowcy , a co najważniejsze wpłynie na poprawę bezpieczeństwa przewożonych pasażerów. Kolejne , pośrednie korzyści, na które liczymy to mniej uszkodzeń w zakresie podwozi autobusów , co wydłuży przebiegi eksploatacyjne i wymiany serwisowe części w autobusach AUTOSAN. – powiedział Łukasz Gładysiewicz, Główny Konstruktor w firmie AUTOSAN.

Projekt ten jest efektem współpracy pomiędzy firmą AUTOSAN i firmą DRABPOL, odpowiedzialną w Polsce za system ContiPressureCheck .

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!