Nowy serwis w Sosnowcu już działa

25 marca 2016, 10:22

Kolejny serwis firmy WTC, autoryzowanego dealera DAF, rozpoczął działalność. Serwis marki DAF w Sosnowcu to już druga inwestycja Grupy DBK w województwie śląskim. Od kilku lat w tym regionie działa serwis DAF w Rudzie Śląskiej.

– Rozpoczęcie działalności serwisu w Sosnowcu to dla nas kolejny kamień milowy w rozwoju naszej sieci serwisowo-sprzedażowej WTC oraz całej Grupy DBK. Pragniemy zapewnić klientom jak najlepszy dostęp do naszych usług, czyniąc ich biznes jeszcze bardziej efektywnym. Liczę, że najnowszy punkt serwisowy w Sosnowcu, wraz z doświadczoną stacją w Rudzie Śląskiej, spełnią oczekiwania przedsiębiorców z regionu śląskiego i usprawnią pracę ich firm – mówi Andrzej Luniak, Prezes Spółki WTC, należącej do Grupy DBK.

Obiekt w Sosnowcu został wyposażony w 5 stanowisk przejazdowych o długości 28m oraz dwa zestawy przestawnych podnośników firmy Steril-Koni Polska. Znajduje się tam również linia diagnostyczna, składająca się z rolki do pomiaru sił hamowania, płyty do badania zbieżności wstępnej oraz szarpaka do precyzyjnego określenia luzu w układzie zawieszenia. Ponadto w obiekcie zostało wygospodarowane odrębne pomieszczenie o powierzchni 70m2 do naprawy podzespołów, a sama powierzchnia magazynowa zajmuje 300m2.

Serwis w Sosnowcu posiada udogodnienia dla kierowców oczekujących na naprawy, m.in. dwa niezależne, komfortowe pomieszczenia hotelowe, wyposażone w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Przy obiekcie został przygotowany utwardzony parking dla 50 zestawów.

Punkt serwisowy w Sosnowcu oferuje szeroki zakres usług dla klientów z branży TSL. Są to przede wszystkim naprawy gwarancyjne pojazdów ciężarowych marki DAF, autobusów VDL Bus & Coach oraz naczep KÖGEL. Serwis dokonuje również napraw pogwarancyjnych i powypadkowych wszystkich marek pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep, przyczep i autobusów. Dodatkowo serwis został wyposażony w specjalistyczny sprzęt do kompleksowej obsługi napraw powypadkowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!