Spotkanie międzynarodowego stowarzyszenia w Martex

4 kwietnia 2016, 11:47

Dystrybutor części do pojazdów ciężarowych – firma Martex od roku jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia TEMOT International, zrzeszającego 55 udziałowców, dystrybutorów części zamiennych z 53 krajów.

zcOd 2014 roku w ramach TEMOT-u powołano Commercial Vehicles Council (Rada Pojazdów Użytkowych), której członkami zostało 31 udziałowców TEMOT International.

W dniach 15-16 marca 2016 Martex gościł członków Commercial Vehicles Council na pierwszym z cyklu spotkań, które są organizowane przez kolejnych członków Rady. W spotkaniu uczestniczyło 24 przedstawicieli 15 krajów. W pierwszym dniu  goście zwiedzili Magazyn Centralny firmy, gdzie obejrzeli nową, nowoczesną linię przenośnikową. W drugim dniu odbyła się konferencja, podczas której zaprezentowano nowych członków stowarzyszenia z Francji, Hiszpanii i Portugalii. Odbyła się również prezentacja potencjalnych dostawców dla członków grupy TEMOT – producentów części do samochodów ciężarowych, firmy: NRF, VANSTAR oraz LUMAG.

UUntitled-3czestnicy spotkania zarekomendowali kontynuowanie rozmów o współpracy z tymi firmami. Omówiono również bieżące sprawy organizacyjne stowarzyszenia, wymieniono doświadczenia z rynków lokalnych oraz omówiono agendę planowanego na maj spotkania wszystkich udziałowców TEMOT, które odbędzie się w Warszawie. Efektem spotkania było również nawiązanie relacji biznesowych między uczestniczącymi firmami. Kolejne spotkanie odbędzie się w połowie roku we Włoszech.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!