Dachser nagrodzony przez Lufthansa Cargo

19 maja 2016, 12:16

Dachser odnotował w minionym roku największy udział w przewozach lotniczych realizowanych przez Lufthansa Cargo. Został też nagrodzony przez tę firmę za wybitne osiągnięcia w globalnej współpracy i otrzymał nagrodę „Planet Award of Excellence”.

– „Wspólnie zoptymalizowaliśmy nasze interfejsy i procesy, i cieszymy się, że Dachser zalicza się do najbardziej aktywnych użytkowników eChannel. Jako jeden z pierwszych globalnych partnerów cargo lotniczego we Frankfurcie Dachser wzmocnił pozycję Frankfurtu jako lokalizacji dla transportu towarowego. Wszystko to przyczynia się do najwyższej jakości obsługi naszych wspólnych klientów, a tym samym do zdobycia przez Dachser „Planet Award of Excellence” – komentuje dr Alexis von Hoensbroech, członek zarządu ds. produktów i sprzedaży w Lufthansa Cargo.

dachser

Globalny Program Partnerski Lufthansa Cargo jest ważną platformą dla trwałego wzrostu tego przewoźnika i jego największych klientów. Dwunastu globalnych partnerów, do których zalicza się Dachser, jest źródłem około połowy przychodów Lufthansa Cargo.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!