Popularne opony w nowym rozmiarze

30 maja 2016, 10:53

Oferta opon przeznaczonych do regionalnego i dalekobieżnego transportu dystrybucyjnego została poszerzona o opony Barum BF 200 R na oś prowadzącą oraz Barum BD 200 R na oś napędową w rozmiarze 315/70 R 22.5. Produkty linii 200 R charakteryzują się wydłużonym okresem eksploatacji oraz większą wytrzymałością.

Untitled-1

Rodzina opon Barum 200R została uzupełniona o modele BF 200 R na oś prowadzącą i BD 200 R na oś napędową w rozmiarze 315/70 R 22.5. Obie opony mają zapewnić długie przebiegi i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki zastosowaniu udoskonalonej mieszanki gumowej i nowej rzeźby bieżnika opony nadają się do eksploatacji zarówno na długich trasach, jak i w transporcie regionalnym.

Nowy wzór bieżnika = jeszcze większa trwałość

Zarówno w oponie BF 200 R przeznaczonej na oś prowadzącą, jak i w modelu BD 200 R na oś napędową, zastosowano nową geometrię bieżnika. Pozwoliło to uzyskać efektywne zużycie paliwa oraz zachować pełne właściwości jezdne nawet podczas jazdy w trudnych warunkach pogodowych. Nowa mieszanka bieżnika pozwala na bezpieczne prowadzenie na mokrej nawierzchni przy zachowaniu optymalnej trakcji. Ponadto model BF 200 R wyróżnia homologacja M+S, natomiast opona BD 200 R oprócz oznaczenia M+S posiada symbol 3MPSF (trzech szczytów górskich i płatka śniegu), co oznacza, że może uzyskać lepsze osiągi na błocie czy śniegu.

Ponadto cała gama Barum 200 R dzięki wzmocnieniu stalowego opasania odznacza się wyjątkową wytrzymałością. Natomiast bieżnikowalny karkas pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji opon, co wpływa na efektywność kosztową floty pojazdów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!