KH-KIPPER pokazał się na targach Autostrada-Polska

6 czerwca 2016, 15:06

Pokazy na terenie testowym, konferencja prasowa i ekspozycja wywrotek. Tak zaprezentowała się firma KH-KIPPER na kieleckich targach.

Trzy dni targowe poprzedził wieczór prasowy, na którym wybrani wystawcy mogli przedstawić swoje nowości, z którymi przyjechali do Kielc. Na konferencji prasowej Łukasz Karczewski, dyrektor handlowy, pokrótce zaprezentował obecnym dziennikarzom tegoroczne nowości produktowe KH-KIPPER. Podejście do produkcji zabudów zostało w tym roku szczególnie docenione, bo firma otrzymała medal targowy za wywrotkę z nowatorskim systemem mierzenia przechyłu.

Na stoisku kieleckiego producenta zabudów prezentowały się wywrotki budowlane, a nawet urządzenia hakowe.

 

Dodatkową atrakcją dla zwiedzających był specjalnie przygotowany teren testowy. Chętni mogli spróbować swoich sił jako kierowca wywrotki na zaaranżowanym placu budowy pod okiem doświadczonych instruktorów. Do dyspozycji zwiedzających udostępniono cztery wywrotki budowlane na podwoziach MAN i MB z napędem na wszystkie koła, Scania 8×6 i Renault 8×4. Off–roadowym zmaganiom towarzyszył ciekawy pokaz kiprowania unikatowej naczepy KH-KIPPER z oryginalnym amerykańskim ciągnikiem Volvo.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!