Rodzinny piknik Opoltransu

10 czerwca 2016, 10:18

Opoltrans zorganizował piknik dla swoich klientów i ich rodzin oraz znajomych z branży transportowej.1_zdj_Piknik_OPOLTRANS_w_Lublinie

500 klientów Opoltrans bawiło się podczas Pikniku Rodzinnego w oddziale firmy w Lublinie.

2_zdj_Piknik_OPOLTRANS_w_Lublinie

Żeby rodzice mogli swobodnie odpocząć, o zadowolenie i bezpieczeństwo dzieci zatroszczyli się profesjonalni animatorzy.
Wśród atrakcji dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy, a wśród nich przeciąganie ciężarówki, jazda na czas na torze gokartowym, na symulatorach jazdy oraz na byku-rodeo, którego dosiadali również dorośli.

3_zdj_Piknik_OPOLTRANS_w_Lublinie

Opoltrans organizuje pikniki, by podziękować klientom, za zaufanie i dobre zakupy. Najlepsi klienci otrzymali specjalne nagrody. Przeprowadzono też wybory Miss Ciężarówki. Pierwszą nagrodę otrzymała firma Janmar, za piękną Scanię.

4_zdj_Piknik_OPOLTRANS_w_Lublinie

Nie zabrakło również szkoleń, dla żądnych wiedzy klientów. Swoje szkolenia przeprowadziły firmy Hengst (filtracja) i Sachs – ze sprzęgieł. Swoje wyroby zaprezentowały firmy K2, Horpol, Fomar i Exide.

5_zdj_Piknik_OPOLTRANS_w_Lublinie

Na placu Oddziału Opoltrans w Lublinie prezentowały się nie tylko ciężarówki. Wśród wyjątkowych samochodów osobowych znalazły się m.in. Oldsmobile, Corvetta, oraz model BMW 850I Alpina. Uczestnicy Pikniku Rodzinnego mieli okazję zobaczyć także pokaz akcji ratunkowej strażaków.

6_zdj_Piknik_OPOLTRANS_w_Lublinie

Zabawa trwała od rana do rana. Nocną część imprezy rozjaśniały światła dyskoteki i ciężarówek, a to wszystko w rytmie muzyki klubowej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!