PZL Sędziszów magazynuje w Pilznie

17 czerwca 2016, 14:16

Spółka PZL Sędziszów ulokowała swoje wyroby w Podkarpackim Parku Logistycznym OMEGA Pilzno Sp. z o.o.

Wobec rosnącej sprzedaży filtrów w kraju i za granicą, a tym samym wzrastających potrzeb produkcyjnych, PZL Sędziszów nawiązał współpracę z firmą z branży TSL – OMEGA Pilzno. Dzięki temu Spółka może korzystać z nowoczesnych magazynów krótko- i długoterminowych, a także szerokiego wachlarzu usług dodatkowych.

– „Podkarpacki Park Logistyczny OMEGA Pilzno w Jasionce to największy moduł magazynowy w okolicy. Korzystanie z rozwiązań logistycznych, jakie oferuje Omega Pilzno, pozwoli naszemu zakładowi na optymalizację usług magazynowania oraz dystrybucji. To z kolei wpłynie na szybszą i sprawniejszą realizację zamówień, zapewniając naszym klientom jeszcze wyższy standard obsługi.” – twierdzi Edmund Nowak, Kierownik Działu Logistyki i Zespołu Magazynów PZL Sędziszów S.A.

Dodatkowym atutem Parku jest świetna lokalizacja, w pobliżu autostrady A4, lotniska oraz specjalnej strefy ekonomicznej.

– „Magazyn w Jasionce jest w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań najemców z różnych branż.” – twierdzi Paweł Skotniczny, Dyrektor Podkarpackiego Parku Logistycznego OMEGA Pilzno. – „Wynajmujemy tę powierzchnię m.in. jako hotel paletowy wraz z pełną obsługą logistyczną. Świadczymy więc usługi: transportu, dystrybucji, co-packingu, cross-dockingu, VAS, czyli przepakowywania, metkowania i  etykietowania.”

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!