Serwis z Polski wyróżniony w TruckForce 2016

20 czerwca 2016, 15:13

Goodyear wręczył w Luksemburgu Europejskie Nagrody TruckForce 2016. Wśród zwycięskich firm znalazła się również firma z Polski – PUH Centrum Arkadiusz Gradowski z Radomia.

Laury przyznawane są wyróżniającym się w zakresie jakości obsługi klienta punktom zrzeszonym w europejskiej, liczącej 2000 dostawców usług sieci. Ceremonia została zorganizowana w ramach drugiej międzynarodowej Konwencji TruckForce, podczas której odbyła się również oficjalna premiera nowej linii ciężarowych opon drogowych Dunlop.

goodyear

Główną nagrodę za „Wyjątkową jakość obsługi” otrzymał serwis Premio Roespel z Kesselsdorf w Niemczech (będący również partnerem Premio Reifen + Autoservice). Na liście nominowanych znalazły się serwisy City 1st Tyres z Wielkiej Brytanii oraz Hinkus Rehv OÜ z Estonii.

Pierwsze miejsce w kategorii „Wyjątkową jakość obsługi awarii” zajął serwis F+H Dreikluft Reifenhandel z Eppingen w Niemczech (partner Premio Reifen + Autoservice). Nominowane były serwisy LKW Pneu z Czech i TruckForce Wielka Brytania.

Nagrodę „Doceniony przez floty” dla partnerów serwisowych nominowanych przez floty ciężarowe za wysoki poziom świadczonych usług zdobyła firma PUH Centrum Arkadiusz Gradowski z Polski. Nominowane były również Pneus Graas z Luksemburga i ABA Bandenservice z Holandii.

Laury za wyjątkowe wykorzystanie technologii przypadły w udziale firmie Neumáticos Iruña z Hiszpanii, a drugim nominowanym w tej kategorii była Banden de Condé z Belgii.

“To była druga zorganizowana przez nas ogólnoeuropejska konwencja TruckForce. Samo wydarzenie jak i ceremonia wręczenia nagród TruckForce podkreślają rolę naszych partnerów oraz doskonałą jakość usług oferowanych przez całą sieć TruckForce,” powiedział Nigel Sowerby, Director Retail Commercial and Service Development Goodyear w regionie EMEA. “Oprócz prezentacji nowej linii ciężarowych opon drogowych Dunlop, program imprezy obejmował szereg tematów, w tym omówienie najważniejszych trendów w branży ciężarowej, zmieniającego się środowiska naszej pracy, planowanej strategii dla sieci oraz aktualnych i przyszłych rozwiązań ułatwiających pracę naszych partnerów, takie jak eJob, FleetOnlineSolutions (FOS) Next Generation, FOS Indirect oraz pomoc drogowa ServiceLine 24h.”

W spotkaniu wzięło udział ponad 80 dostawców usług z 20 krajów: Austrii, Belgii, Bułgarii, Czech, Estonii, Francji, Niemiec, Włoch, Litwy, Luksemburga, Holandii, Polski, Portugalii, Rumunii, Arabii Saudyjskiej, Słowacji, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Ukrainy.

Sieć TruckForce powstała w 2000 roku i obejmuje ponad 2000 dostawców usług, strategicznie zlokalizowanych w 28 krajach Europy. Każdy z nich posiada wyposażenie i przeszkolonych pracowników, którzy są w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z oponami. Truckforce jest częścią programu Goodyear Fleet First, który oferuje między innymi Serviceline 24h – całodobową pomoc drogową z  wielojęzycznym telefonicznym centrum obsługi klienta, program zarządzania oponami Fleet Online Solutions (FOS), jak również dostawę i serwis kompleksowej oferty nowych i bieżnikowanych opon Goodyear.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!