Na tych oponach jeżdżą autokary UEFA EURO 2016

27 czerwca 2016, 15:00

Oficjalny sponsor UEFA EURO 2016 – wyposażył autokary reprezentacji narodowych biorących udział w rozgrywkach w specjalne opony autokarowe Conti Goal HA3.

Autokary polskiej reprezentacji i innych drużyn, a także autokary transferowe przewożące drużyny do i z miast gospodarzy w całej Francji podczas UEFA EURO 2016, zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowane opony klasy premium marki Continental. Jeździ na nich również 20 autokarów przewożących osoby obsługujące mistrzostwa i gości UEFA.

Unikatowa opona, specjalnie zaprojektowana na potrzeby UEFA EURO 2016 przez ekspertów Continental z Hannoweru, wykorzystuje rozwiązania i technologie zastosowane w sprawdzonej i przetestowanej oponie Conti CityPlus HA3 dla transportu mieszanego.

Conti Goal HA3 w rozmiarze 295/80 R 22.5 może być zamontowana na każdą oś. Zastosowana w niej nowa mieszanka bieżnika umożliwia optymalne prowadzenie oraz skuteczne hamowanie na mokrej nawierzchni. Specjalny wzór bieżnika z licznymi lamelami 3D o pełnej głębokości wpływa na poprawę skuteczności hamowania. Natomiast grubsza ściana boczna wpływa na redukcję odkształceń opony, co znacząco ogranicza zużycie paliwa.

– Wysoki poziom niezawodności Conti HA3 to nasza gwarancja, że wszystkie piłkarskie drużyny będą się cieszyć bezpieczną i komfortową podróżą – powiedział Geert Roik, szef Działu Badań i Rozwoju do Pojazdów Użytkowych w Continental  ̶  Oprócz szeregu zmian technologicznych opona Conti Goal HA3 otrzymała specjalny wzór ściany bocznej,
w tym liczne piktogramy piłkarskie oraz oficjalne logo UEFA EURO 2016 i pomarańczowe logo Continental – dodaje Greet Roik.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!